+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Наші адвокати продовжили боротьбу за права жителів м. Вишневе вже у Вищому адміністративному суді

Здається ні для кого не секрет, що земля в Україні є не лише виробничим ресурсом, а і фундаментом для розвитку та ведення бізнесу. Однак важливо при цьому є збереження та дотримання ключових правил гри на ринку землі. Такі правила у формі законодавства і покликані регулювати земельні відносини між їх учасниками.

Сам спір виник через неправомірне рішення міської ради м. Вишневе щодо надання права юридичній особі ТОВ «Сучасний центр» на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки у користування. Більше того вказаним рішенням фактично було надано дозвіл на відведення однієї земельної ділянки на якій вже розміщені МАФИ інших суб’єктів господарювання, що є неправомірним. У разі виділення спірної земельної ділянки ТОВ «Сучасний центр» там планувалось будівництво торгівельного центру, що спричинило б значні незручності для громадян які живуть в сусідніх житлових будинках, та учням школи яка знаходиться поруч. Дана земельна ділянка має рекреаційне призначення, і використовується громадою для задоволення своїх оздоровчих потреб, туризму та відпочинку. Тому для будівництва там торгівельного центру необхідно було б змінити цільове призначення даної землі, а також внести зміни до генерального плану міста, що порушило б вимоги закону яким введено мораторій на зміну цільового призначення земель рекреаційного призначення, та відповідно порушило б права громади міста.

Більше того, збудувавши торгівельний об’єкт, забудовник звів би стіну перед вікнами жителів перших поверхів прилеглих будинків перетворивши паркову зону в громадський туалет.
В зв’язку з цим Юридична компанія «Вовк і партнери» продовжила відстоювати права свого клієнта та громади міста вже у Вищому адміністративному суді України намагаючись довести незаконність рішення міської ради м. Вишневе щодо відведення земельної ділянки та його скасування, оскільки судами першої та апеляційної інстанції були порушені вимоги як процесуального та матеріального права (земельне, містобудівне законодавство).

Тому в підсумку Вищий адміністративний суд України задовольнив наші вимоги частково, скасувавши попередні рішення судів та направив справу на новий розгляд у суд першої інстанції для більш повного дослідження всіх обставин справи

 

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.