+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Один за всіх і всі за одного. Справжні офіцери своїх товаришів по службі в біді не лишають.

Завдяки згуртованим діям захисту, а особливо керівництву управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області та колегам по службі, які приїхали підтримати свого бойового товариша, в Рівненському суді нам вдалося захисти права працівника поліції Черкащини.
Тертишний Руслан, водій батальйону осбливого призначення, перебуваючи у відрядженні в Рівненській області, разом з іншими працівниками поліції з інших областей, займався патрулювання місць де незаконно видобувають бурштин. Для того, щоб відбити бажання заїжджати в ці місця, особи, що причетні до незаконного видобутку бурштину, вирішили породити справу про побиття поліцейським місцевого жителя та показового покарання чужинця.

За відсутності належних доказів, за декілька днів Рівненські правоохоронці «породили справу щодо перевищення повноважень, за ч. 3 ст. 365», не маючи медичної документації, судово-медичних експертиз, достатніх доказів, та навіть посадових обов`язків підозрюваного, ГУНП в Рівнеськй області звернулося до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонити від посади Черкаського правоохоронця.
Суд прийняв позицію захисту про відсутність у Тертишного повноважень, перевищуючи, які він міг би нанести тілесні ушкодження, а також про наявність достатніх доказів вини правоохоронця, відмовив у відсторонені від посади та обранні запобіжного заходу у вигляд тримання під вартою.
Разом - сила. Радий, що знаю стільки достойних офіцерів та хороших людей. Ви гордість поліції Черкащини.

 

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.