Один за всіх і всі за одного. Справжні офіцери своїх товаришів по службі в біді не лишають.

Видео | 19-10-2018, 18:09

Завдяки згуртованим діям захисту, а особливо керівництву управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області та колегам по службі, які приїхали підтримати свого бойового товариша, в Рівненському суді нам вдалося захисти права працівника поліції Черкащини.

Подивитися відео
Наш коментар правомірності зупинки, складання адміністартивних матеріалів

Новости / Видео | 17-07-2017, 15:28

Наш коментар правомірності зупинки, складання адміністартивних матеріалів, порядку та підстав затримання командира роти батальйону "Айдар" Холода патрульними поліцейськими м. Черкси Качуром, Брюшковим та керівником роти Андарак, а також щодо конфлікту з керівником управління Кокобою.
Кількість порушень а також адекватність дій даних поліцейських під час застосування поліцейських заходів вражає!

Подивитися відео
Коментар правової ситуації, щодо поділу майна та військової техніки

Видео | 27-03-2017, 04:37

Коментар правової ситуації, щодо поділу майна та військової техніки, а також судової перспективи кримінальних провадженнь, які стосуються діяльності керівника та братів засновників військово патріотичного центру Шампань Бойків, що на Звенигородщині.

Подивитися відео
Відгук від ТОВ ТД “ Азіатський міст”

Видео | 19-11-2016, 03:20

Сьогодні з партнером АО “Вовк та партнери” Сергієм Кушніром, провели семінар для постійних клієнтів нашої фірми - ТОВ ТД “ Азіатський міст”, м. Київ, на тему алгоритм дії при перевірках та обшуках! Наші доповіді стосувалися повноважень контролюючих органів для перевірки, а також підстав для проведення останньої, помилки які допускають перевіряючі та порядку їх фіксації, взаємовідносин з “небажаними гостями” в процесі перевірок, окрім того я розповів про особливості проведення обшуків та тимчасових доступів на підприємтвах.

Подивитися відео
Коментар телекануда "ICTV" щодо проблемних моментів, які виникають, при купівлі та використання транспортних засобів на підставі довіреностей.
Коментар гучного затримання сільського голови с. Свидівок Вовк С.М.

Видео | 23-08-2016, 23:03

Наша юридична компанія місцевому телеканалу в Черкасах, прокоментувала правові аспекти гучного затримання сільського голови с. Свидівок Вовк С. М, яку в даний час ми захищаємо

Подивитися відео
Черкащанка втрапила у кредитну халепу

Видео | 19-08-2016, 22:44

Банк, в якому вона брала позику, визнали неплатоспроможним

Подивитися відео
ХИБНІ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ МОЖУТЬ ПОПСУВАТИ ЧЕРКАЩАНАМ НЕРВИ І ЗДОРОВ’Я

Видео | 22-04-2016, 00:48

Один раз зроби – тричі перевір. Загальний аналіз крові – найчастіше дослідження у лабораторіях. Його достовірність впливає на подальше лікування й одужання пацієнта. Проте за неофіційною статистикою, двадцять відсотків аналізів не відповідають дійсності.

Подивитися відео
Наші адвокати продовжили боротьбу за права жителів м. Вишневе вже у Вищому адміністративному суді

Видео | 7-04-2016, 18:22

Наші адвокати продовжили боротьбу за права жителів м. Вишневе на земельну ділянку з зеленими насадженнями вже у Вищому адміністративному суді України та успішно захистили інтереси громади міста.

Подивитися відео
Сім’я загиблого АТОвця більше року не може отримати компенсацію

Видео | 8-03-2016, 17:14

А у Золотоноші сім'я загиблого бійця АТО більше року не може отримати належну компенсацію. Весь цей час в Міноборони родичам пояснюють, що військовослужбовцем чоловік не числився, а значить - грошей не виділять.

Подивитися відео
Виїзне консультування з правових питань учасників АТО за участі Міністра юстиції України

Видео | 7-03-2016, 16:35

Виїзне консультування з правових питань Черкаським місцевим центром з надання БВПД У Центрі реабілітації учасників АТО за участі Міністра юстиції України Павла Петренка!

Подивитися відео