+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Вiдео

Один за всіх і всі за одного. Справжні офіцери своїх товаришів по службі в біді не лишають.

Завдяки згуртованим діям захисту, а особливо керівництву управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області та колегам по службі, які приїхали підтримати свого бойового товариша, в Рівненському суді нам вдалося захисти права працівника поліції Черкащини

Наш коментар правомірності зупинки, складання адміністартивних матеріалів

Наш коментар правомірності зупинки, складання адміністартивних матеріалів, порядку та підстав затримання командира роти батальйону "Айдар" Холода патрульними поліцейськими м. Черкси Качуром, Брюшковим та керівником роти Андарак, а також щодо конфлікту з керівником управління Кокобою. Кількість порушень а також адекватність дій даних поліцейських під час застосування поліцейських заходів вражає!

Коментар правової ситуації, щодо поділу майна та військової техніки

Коментар правової ситуації, щодо поділу майна та військової техніки, а також судової перспективи кримінальних провадженнь, які стосуються діяльності керівника та братів засновників військово патріотичного центру Шампань Бойків, що на Звенигородщині.

Відгук від ТОВ ТД “ Азіатський міст”

Сьогодні з партнером АО “Вовк та партнери” Сергієм Кушніром, провели семінар для постійних клієнтів нашої фірми - ТОВ ТД “ Азіатський міст”, м. Київ, на тему алгоритм дії при перевірках та обшуках!

Коментар гучного затримання сільського голови с. Свидівок Вовк С.М.

Наша юридична компанія місцевому телеканалу в Черкасах, прокоментувала правові аспекти гучного затримання сільського голови с. Свидівок Вовк С. М, яку в даний час ми захищаємо

Черкащанка втрапила у кредитну халепу

Банк, в якому вона брала позику, визнали неплатоспроможним

ХИБНІ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ МОЖУТЬ ПОПСУВАТИ ЧЕРКАЩАНАМ НЕРВИ І ЗДОРОВ’Я

Один раз зроби – тричі перевір. Загальний аналіз крові – найчастіше дослідження у лабораторіях. Його достовірність впливає на подальше лікування й одужання пацієнта. Проте за неофіційною статистикою, двадцять відсотків аналізів не відповідають дійсності.

Наші адвокати продовжили боротьбу за права жителів м. Вишневе вже у Вищому адміністративному суді

Здається ні для кого не секрет, що земля в Україні є не лише виробничим ресурсом, а і фундаментом для розвитку та ведення бізнесу. Однак важливо при цьому є збереження та дотримання ключових правил гри на ринку землі. Такі правила у формі законодавства і покликані регулювати земельні відносини між їх учасниками.

Сім’я загиблого АТОвця більше року не може отримати компенсацію

А у Золотоноші сім'я загиблого бійця АТО більше року не може отримати належну компенсацію. Весь цей час в Міноборони родичам пояснюють, що військовослужбовцем чоловік не числився, а значить - грошей не виділять.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.