Президент підписав зміни до низки законів щодо візової лібералізації

Президент України Петро Порошенко підписав зміни до деяких законодавчих актів, спрямовані на лібералізацію візового режиму з ЄС. Про це передає прес-служба глави держави.

Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України" був прийнятий Верховною Радою 14 липня 2016 року.

Уточнюється перелік документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, з безконтактним електронним носієм або без такого, визначається правовий статус окремих категорій осіб.

Прийняття акту передбачає внесення змін до чинних урядових та відомчих актів, зокрема – до законів "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" та "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України".

Реалізація положень закону дасть змогу усунути правові прогалини в законодавстві та привести закон "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" у відповідність до чинного законодавства.скачать dle 10.5фильмы бесплатно