Як правильно вибрати адвоката?

Як правильно вибрати адвоката?
Хороший адвокат – запорука успіху в будь-якій справі! Якщо у вас виникли проблеми з законом, ваша перша думка « - Як і де знайти хорошого адвоката».
Адже дійсно, як і будь-якому іншому бізнесі, є хороші гравці, а є погані. Тому перед тим, як доручити свою справу адвокату, потрібно серйозно підійти до його вибору! У цій статті ми дамо вам основні поради, які допоможуть вам вибрати дійсного професійного адвоката.


1. Спеціалізація
Всі адвокати, як правило, мають різні напрямки діяльності. Хтось спеціаліст у кримінальному праві, а хтось в адміністративному. На цей критерій потрібно обов'язково звертати увагу!

2. Судова практика
Хороший і досвідчений адвокат, має велику практику в різних областях права. Ознайомтеся із справами в яких він брав участь в реєстрі судових рішень «http://www.reyestr.court.gov.ua/», зверніть увагу на кількість позитивно завершених процесів!
Хороший адвокат, як правило, публічний, і висвітлює свою практику на веб-сайті, або в соц. мережах. Перегляньте сторінку вашого потенційного адвоката в соц. мережах, це допоможе вам зрозуміти, з ким ви будете мати справу.

3. Досвід роботи
Звернути увагу на чимало важливий аспект, а саме досвід роботи адвоката! Подивіться в реєстрі адвокатів дату видачі «Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю» (http://erau.unba.org.ua/).
Як правило, варто звертати увагу на адвокатів які мають багаторічний досвід роботи.

4. Репутація і відгуки
Ваш потенційний адвокат повинен мати бездоганну репутацію та наявність позитивних відгуків.

Знайдіть відгуки про роботу адвоката на його веб-сайті та сторінках в соц. мережах, так само пошукайте інформацію в пошукових мережах. Не полінуйтеся і зв'яжіться з кількома його клієнтами, запитайте їх думки про роботу з даним адвокатом.

5. Мова і вміння переконувати!
Зверніть увагу на мову адвоката, з яким ви зв'язалися, адже якщо він не може виразно і зрозуміло донести вам думку, то, як він буде говорити і переконувати в суді?!

Ці 5 правил, допоможуть вам у виборі адвоката. Бажаємо вам удачі!скачать dle 10.5фильмы бесплатно