Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Статтi

Стягнення одноразової грошової допомоги

На сьогоднішній день все більше громадян отримують відмову по виплаті одноразової грошової допомоги у зв’язку зі встановленням інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного із захистом Батьківщини.

Кримінальна відповідальність за керування автотранспортом в нетверезому стані

27.12.2019 року керуючий партнер АО «Вовк та партнери» - Андрій Вовк виступив в прямому ефірі радіо «Рось» з коментарем щодо наслідків впровадження кримінальної відповідальності за керування автотранспортом в нетверезому стані.

Справа в якій вдалося довести форс-мажорні обставини та звільнити від відповідальності державне підприємство

В Господарському суді Черкаської області понад три роки розглядалася справа за позовом приватного підприємства "Росток" до ТОВ "Лідер Агро Транс" (надалі - відповідач 1) та ДП "Дослідне господарство ім. М.І. Кутузова Інституту сільського господарства Причорномор`я Національної академії

Повернення незаконно вилученого під час обшуку майна

Завдяки активним діям Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» змушено Генеральну прокуратуру України повернути незаконно вилучене під час обшуку майно. У 2017 році до Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» звернулися за правовою допомогою суб’єкти господарювання - фізичні особи підприємці в приміщенні яких проводилися обшуки Генеральною прокуратурою України та Державною фіскальною службою України.

Керуючий партнер АО «Вовк та партнери» - Андрій Вовк дав коментар газеті «Сегодня» щодо правил проживання студентів в гуртожитках

Студенты и общежития – это вечная и довольно болезненная тема. Кому-то жизнь в общежитиях нравится - там можно познакомиться с массой людей, да и скучать никогда не придется, но основная масса студентов страдает от ужасных условий, тараканов, которых никак нельзя вывести, большого количества людей в комнате и от общего беспорядка. Сайт "Сегодня" пообщался со студентами киевских вузов и разузнал, как им живется в общежитиях, делает ли что-то администрация для улучшения условий и какие проблемы наиболее распространенные.

Поновлено на службі начальника відділення поліції в Черкаській області

До Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери», звернувся колишній очільник районного відділення поліції Черкаської області. Проблема з якою звернувся клієнт полягала в тому, що останнього було притягнуто до дисциплінарної відповідальності за порушення норм Дисциплінарного статуту, що призвело до звільнення зі служби в поліції.

Спростовані звинувачення в корупції: підтверджена судом перемога АО «Вовк та партнери» у справі про притягнення до адміністративної відповідальності заступника голови Черкаської обласної ради

16 березня 2017 року, головним оперуповноваженим відділу протидії корупції УОР ДЗЕ Національної поліції України, були складені протоколи, відповідно до яких було встановлено, що депутат Черкаської обласної ради Гайович Вадим Юрійович вчинив правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідальність за які передбачена ч.1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Законослухняним бути – дешевше!!

Останніми часом в Україні жваво ведеться робота з підвищення фінансових санкцій за порушення вимог законодавства. Такий підхід є досить дієвим, адже покарання ”гривнею” мало кого залишить байдужим. В кінці минулого року черга змін дійшла і до процедури примусового виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб). Так, з 05.10.2016 року набрав чинності Закон України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII.

Береш кредит – винен душу!!

Основою фінансової стабільності в будь-якій країні світу безумовно є її банківська сфера. В Україні банківська сфера викликає багато нарікань як у пересічних громадян, так і у спеціалістів в цій галузі. Стабільною вітчизняною практикою в останні роки являється визнання банків неплатоспроможними, що тягне за собою відкриття процедури банкрутства з відповідними наслідками.

“Робот в законі” або хто тут головний?

Найближчим часом Європейський парламент має намір винести на голосування докладне зведення правил, за якими люди повинні будуть спілкуватися зі штучним інтелектом і роботами. Законодавці вирішать, чи слід наділяти майбутніх роботів статусом "електронної особистості". При цьому парламентарії ясно дали зрозуміти, що, на їхню думку, Світ стоїть на порозі нової промислової революції роботів.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.