+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Статтi

Спричинення збитків за невиконання контрагентом договірних зобов'язань за договором поставки

ТОВ "СЕДНА-АГРО" звернулось до учасника АО «Вовк та Партнери» - адвоката Кушніра С.В. з проханням відновити їхні права, що на думку заявника були порушені ТОВ "ФОРТПЛЮС", в частині невиконання останнім договірних зобов’язань, в частині повного розрахунку за договором поставки засобів захисту рослин (надалі – ЗЗР) на загальну суму 3 027 281,53 грн.

Незаконна відмова у затвердженні проекту землеустрою

Рішенням сесії Софіївської сільської ради заявнику було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки, площею 0,0906 га, під розміщення та обслуговування нежитлового приміщення.

Визнання реєстрації ОСББ протиправною

До нас звернулася клієнтка з бажанням відновити справедливість. В будинку де проживає клієнт незаконним шляхом було створено ОСББ. Після ознайомлення з матеріалами реєстраційної справи було з’ясовано, що при здійсненні державної реєстрації реєстратором було прийнято до розгляду, а в подальшому зареєстровано пакет документів, який містив грубі порушення норм законодавства та не відповідав вимогам, що встановлені Законом України «Про ОСББ».

Оскарження неправомірних дій у сфері державного контролю за використанням та охороною земель

До Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» звернулася голова фермерського господарства з проханням допомогти визнати протиправними та неправомірними дії державних інспекторів у сфері державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель і дотримання вимог законодавства України про охорону земель.

Стягнення одноразової грошової допомоги

На сьогоднішній день все більше громадян отримують відмову по виплаті одноразової грошової допомоги у зв’язку зі встановленням інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного із захистом Батьківщини.

Кримінальна відповідальність за керування автотранспортом в нетверезому стані

27.12.2019 року керуючий партнер АО «Вовк та партнери» - Андрій Вовк виступив в прямому ефірі радіо «Рось» з коментарем щодо наслідків впровадження кримінальної відповідальності за керування автотранспортом в нетверезому стані.

Справа в якій вдалося довести форс-мажорні обставини та звільнити від відповідальності державне підприємство

В Господарському суді Черкаської області понад три роки розглядалася справа за позовом приватного підприємства "Росток" до ТОВ "Лідер Агро Транс" (надалі - відповідач 1) та ДП "Дослідне господарство ім. М.І. Кутузова Інституту сільського господарства Причорномор`я Національної академії

Повернення незаконно вилученого під час обшуку майна

Завдяки активним діям Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» змушено Генеральну прокуратуру України повернути незаконно вилучене під час обшуку майно. У 2017 році до Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» звернулися за правовою допомогою суб’єкти господарювання - фізичні особи підприємці в приміщенні яких проводилися обшуки Генеральною прокуратурою України та Державною фіскальною службою України.

Керуючий партнер АО «Вовк та партнери» - Андрій Вовк дав коментар газеті «Сегодня» щодо правил проживання студентів в гуртожитках

Студенты и общежития – это вечная и довольно болезненная тема. Кому-то жизнь в общежитиях нравится - там можно познакомиться с массой людей, да и скучать никогда не придется, но основная масса студентов страдает от ужасных условий, тараканов, которых никак нельзя вывести, большого количества людей в комнате и от общего беспорядка. Сайт "Сегодня" пообщался со студентами киевских вузов и разузнал, как им живется в общежитиях, делает ли что-то администрация для улучшения условий и какие проблемы наиболее распространенные.

Поновлено на службі начальника відділення поліції в Черкаській області

До Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери», звернувся колишній очільник районного відділення поліції Черкаської області. Проблема з якою звернувся клієнт полягала в тому, що останнього було притягнуто до дисциплінарної відповідальності за порушення норм Дисциплінарного статуту, що призвело до звільнення зі служби в поліції.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.