Відгуки про юридичну компанію "Vovk&Partners"
Скопич Оксана Василівна
Начальник архівного відділу Драбівської райдержадміністрації

СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ

У зв’язку з політичним переслідуванням, упередженим ставленням, систематичним адміністративним тиском на мене, Скопич Оксану Василівну, начальника архівного відділу Драбівської райдержадміністрації, одиноку матір, яка ледь зводить кінці, головою Драбівської районної державної адміністрації паном Гайдаєм Іваном Володимировичем, за ним придуманим не послухом, з допомогою служби безпеки, поліції, прокуратури та суду було розв’язано справжню війну на знищення. В результаті чого мене було звинувачено в у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень.
На моє щастя зустріла справжніх професіоналів адвокатської справи юридичну компанію «Вовк і партнери», які невідкладно взялися мені допомагати. Ними було детально вивчено документи суду першої інстанції, проаналізовано нормативно-правову базу з цього питання, знайдено навіть не один а декілька шляхів для позитивного вирішення в суді моєї справи, професійно та грамотно складено апеляційну скаргу.
Судова тяганина тривала цілий місяць, відбулося п’ять судових засідань. В результаті довгої та складної судової процедури, Апеляційний суд Черкаської області повністю відкинув вигадані паном Гайдаєм звинувачення, які так затято проштовхували його прибічники, винесено постанову, якою апеляцію задоволено повністю, постанову суду першої інстанції скасовано повністю та винесено нову постанову, якою провадження у справі закрито, у зв’язку з відсутністю в моїх діях адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП. Від щирого серця вдячна юридичній компанії «Вовк і партнери» за високий професіоналізм, оперативність, людяність, принциповість, чесність, розуміння, витримку, уважне ставлення, індивідуальний і виважений підхід до ситуації. Бажаю успіхів Вашій компанії, стовідсоткового рівня виграшних справ. Захищайте людей, творіть добро і воно повернеться Вам сторицею.
АДВОКАТИ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «ВОВК І ПАРТНЕРИ» - СПРАВЖНІ ПРОРФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ, ЯКИХ ПОВАЖАЄ ФЕМІДА.
22.07.2016 Скопич О.В.

Відгук від Сахно Олександр Миколайович
Директор дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи" пат "укртрансгаз"

Відгук від ТОВ ТД “Азіатський міст”
ТОВ ТД “Азіатський міст”

Відгук від IT компанії “CoreValue”
“CoreValue”