+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Затверджено правила реєстрації місця проживання.

Постановою № 207 від 2 березня 2016 року Кабінет Міністрів України затвердив Правила реєстрації місця проживання та Порядок передачі органами реєстрації інформації в Єдиний державний демографічний реєстр.
Згідно з Правилами, тепер реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання здійснюватиме виконавчий орган сільської, селищної або міської ради, сільський голова (у разі, якщо відповідно до закону виконавчий орган сільради не створено) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідного виконавчого органу.
Кожен громадянин України, а також іноземець, який проживає та території України постійно або тимчасово (чи особа без громадянства), зобов’язаний потягом 30 календарних днів зареєструвати своє місце проживання після зняття з реєстрації й прибуття на нове. Реєстрацію здійснюють того дня, коли особа або її представник подає документи. Це можна зробити під час зняття з попереднього місця проживання.
Зареєструвати місце проживання можна тільки за однією адресою.
Якщо документи подає не особисто заявник, а особа, яка представляє його інтереси, то додатково буде потрібний документ, що підтверджує повноваження особи як представника. Якщо заяву подають законні представники малолітньої дитини, батьки або усиновителі, то такий документ не потрібен.
Слід звернути увагу: органам, які здійснюють реєстрацію, заборонено вимагати для реєстрації місця проживання особи інші документи.
Згідно з постановою, передача інформації про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб з реєстрів територіальних громад у Єдиний державний демографічний реєстр відбувається після введення в експлуатацію відповідних програмних засобів. До 1 січня 2017 року інформацію в реєстр може бути передано як у паперовому, так і в електронному вигляді.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.