+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Закон України "Про токенізовані активи та криптоактиви"

Ухвалено Закон України "Про токенізовані активи та криптоактиви".

Даний Закон це спроба використовувати можливості технології розподіленого реєстру з користю для суб'єктів господарювання, а саме для операцій із майном, що будуть зрозумілі для бухгалтерського та податкового обліку.

Зокрема, прикладами господарської діяльності з токенізованими активами є: їх використання для здійснення правочинів, надання послуг відповідно до сфери діяльності суб'єкта, ведення системи страхових випадків та здійснення страхових виплат, ведення обліку майнових прав за допомогою токенізованих активів тощо. Тоді як криптоактиви можуть використовуватися суб'єктами господарювання для інвестиційних цілей, як інструмент хеджування тощо.

Ідея цього Закону - легалізувати криптовалютний бізнес і дати можливість криптобіржам, обмінників і іншим представникам криптоіндустріі доступ до банківської системи. Поки залишається більше запитань до його реалізації, аніж відповідей.

Справа в тому, що в Україні не введені правила дистанційної ідентифікації, немає чітких нових правил емісії електронних грошей та передплачених карт. Крім того, немає розроблених технічних можливостей швидкої верифікації даних клієнта.

Регулювання ринку криптовалюти не обмежиться цим Законом. Швидше за все, буде впроваджуватися механізм криптовалютної ліцензії, який дозволить більш обдумано організувати механізми контролю над операціями віртуальних активів.

 

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.