Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Як в Україні діють обмеження для військовозобов'язаних, які планують змінити місце проживання чи тимчасово виїхати з місця реєстрації

05 липня 2022 року Генштаб ЗСУ уточнив, як в Україні діють обмеження для військовозобов'язаних, які планують змінити місце проживання чи тимчасово виїхати з міста реєстрації.

Зокрема, ці правовідносини регулює частина 4 ст. 37 Закону "Про військовий обов'язок і військову службу", якою передбачено, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування.

Проте, є виключення для деяких категорій осіб, які:
- виключені з військового обліку, мають відмітку про це у військовому квитку;
- відстрочка від мобілізації з наявністю посвідчення про відрядження (знаходиться у відрядження, але має відстрочку про мобілізацію);
- резервісти, яких зняли з обліку і вони рухаються до того, щоб стати на облік в іншому "військкоматі" матимуть на це сім днів.

Тобто правильно діяти потрібно за наступним алгоритмом: за три дні до виїзду з місця проживання повідомити місцевий Терцентр комплектування, а потім протягом 7 днів стати на облік у "військкоматі" на новому місці проживання.

У разі, якщо виїзд за територію області необхідний не для зміни місця проживання то такий дозвіл буде діяти на термін від 30 днів до року.

Підписуйтесь на наш Telegram

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.