Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Як отримати відшкодування шкоди завданої військовослужбовцям внаслідок поранення та полону?

На період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил України, виплачується винагорода в розмірі 30 000 гривень щомісячно.
Військовослужбовці, які беруть безпосередню участь у бойових діях розмір цієї винагороди збільшується до 100 000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.
Передбачена виплата здійснюється на підставі наказу командира.
Виплата у розмірі 100000 тисяч також виплачується військовослужбовцям які:
у зв’язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я або перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком військово-лікарської комісії;
захоплені в полон (крім тих, які добровільно здалися в полон) або є заручниками, а також інтерновані в нейтральні держави або безвісно відсутні;
загинули (померли внаслідок отриманих після введення воєнного стану поранень, травм), - виплата здійснюється за весь місяць, у якому особа загинула (померла).

Також, у разі смерті військовослужбовця, його сім’ї виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 000 000 гривень, яка розподіляється рівними частками на всіх членів сім’ї.

Для отримання одноразової грошової допомоги членам сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця необхідно звернутися до військового комісаріату чи військової частини за місцем проходження ним служби (зборів) або до центру надання адміністративних послуг відповідно до місця проживання.

Перелік документів, які необхідно подати для призначення та виплати одноразової грошової допомоги в каруселі

Підписуйтесь на наш Telegram

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.