Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Які є види повісток?

Громадянам України, які підлягають мобілізації до Збройних Сил України, можуть вручати чотири види повісток:

Повістка, яка вручається з метою уточнення облікових даних
Даний вид повістки вручається призовнику для внесення відомостей до бази щодо особи призовника, його сімейного стану, інформації про працевлаштування, наявність чи відсутність дітей.

Повістка на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК)
Повістка, яка зобов’язує призовника пройти медичне обстеження. До повістки додається картка дослідження та медичного огляду військовозобов’язаного, у якій буде зазначено, чи придатний чи непридатний призовник до строкової служби.

Повістка-призов на строкову військову службу
У такій повістці вказано термін, у який потрібно з’явитися до призовної дільниці. Окрім того там зазначено, що при собі необхідно мати : паспорт, військовий квиток, а також, обліково-послужну картку та мобілізаційне розпорядження (при наявності).

Мобілізаційне розпорядження
Такий вид повістки вручається військовозобов'язаним особам, котрі пройшли медичну комісію та визнані придатними до несення військової служби. У мобілізаційному розпорядженні зазначається про обов'язок з'явитися у визначений призовний пункт протягом 24 годин після оголошення мобілізації.

 

Підписуйтесь на наш Telegram

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.