Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Важливі зміни у податковому законодавстві

Значної лібералізації на час військових дій зазнало податкове законодавство. 

З метою підтримки бізнесу та створення сприятливих умов для продовження роботи підприємців прийняті суттєві зміни до Податкового кодексу України.

Адвокати юридичної компанії Вовк та партнери коротко окреслюють основні та найважливіші зміни до кодексу, а саме:

З 01 квітня 2022 року замінено таку зв'язку як податок на прибуток + ПДВ на податок з обороту (єдиний податок). Ставка податку встановлена у розмірі 2% від обороту (доходу). Єдиним податком зможуть скористатися ФОП 3 групи та юридичні особи з оборотом до 10 млн. грн на рік.

ФОП 1 - 3 групи та особи, що здійснюють незалежну діяльність, отримали право самостійно визначати чи сплачувати їм єдиний податок чи ні. Не встановлені вимоги щодо підтвердження такими підприємцями відсутності доходу.

Скасовано акциз на паливно-мастильні матеріали та щодо зазначених товарів при проведенні операцій з імпорту та реалізації введено застосування зниженої ставки ПДВ. Так, ПДВ зменшено на 13%. А саме з 20% до 7%.

На період воєнного стану платники ПДВ за наявності первинних документів та відсутності реєстрації податкових накладних все одно зможуть зараховувати суми до податкового кредиту. Проте встановлено обов'язок протягом півроку після завершення війни здійснити реєстрацію усіх податкових накладних.

Введено частковий мораторій на податкові перевірки. Так у податківців залишилося право на проведення фактичних перевірок та камеральних перевірок при вирішенні питання про бюджетні відшкодування.

Компанії, яким належать території, на яких відбуваються військові дії або які є тимчасово окупованими, на час військового стану звільнені від сплати земельного податку та від сплати орендної платні.

Підписуйтесь на наш Telegram

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.