+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Відсутність в діях особи події та складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП

До партнера АО «Вовк та Партнери» - адвоката Шукліна Г.В. звернувся заявник із проханням захистити його правова та інтереси, внаслідок складення неправомірного протоколу про адміністративне правопорушення по факту вчинення ним правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП.

Так, у в казаному протоколі значилось, що особа, яка притягується до адміністративної відповідальності 11.04.2019 року о 11 годині 10 хвилин, на автодорозі Канів-Чигирин-Кременчук 113км + 600м, керуючи автомобілем Daewoo-Matiz, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався бокового інтервалу та скоїв зіткнення із автомобілем ГАЗ-3307, чим порушив вимоги п.13.1 Правил дорожнього руху України.

Відстоюючи інтереси клієнта під час розгляду справи в суді член АО «Вовк та Партнери» - адвокат Шуклін Г.В. аргументовано довів свою позицію, що місце зіткнення згідно схеми ДТП не відповідає дійсності. Крім цього наполягав, що водій автомобілю ГАЗ-3307 обминаючи перешкоди на дорозі, змістився на зустрічну смугу руху, що було несподівано для відповідача, в наслідок чого останній не зміг ухилитись від зіткнення, на підтвердження чого надав суду фотографії, які підтверджували невідповідність схеми місця ДТП та її обставини.

Внаслідок вказаних обставин просив суд закрити провадження по даній адміністративній справі, у зв’язку із відсутністю у діях його клієнта складу правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП.

Приймаючи рішення у даній справі суд, з урахуванням позиції адвоката Шукліна Г.В., а також тих доказів, які містились в матеріалах справи, та тих, які були додатково надані останнім дійшов висновку, що в даному випадку провадження дійсно підлягає закриттю, у зв’язку з відсутністю в діях особи, яка притягалась до адміністративної відповідальності складу адміністративного правопорушення, оскільки, із схеми дорожньо-транспортної пригоди, яка наявна у матеріалах справи, пояснень адвоката та наданих ним доказів, вбачається що водієм автомобіля ГАЗ-3307 не були дотримані ПДР України. Крім цього, суд прийняв до уваги, що згідно інформації яка міститься на фотодоказах водій вказаного автомобілю обминаючи перешкоду – вибоїну заповнену водою, змістився на зустрічну смугу руху, що для водія автомобіля Daewoo-Matiz, згідно наданих пояснень у судовому засіданні, було неочікувано та він не зміг ухилитись від зіткнення, а тому суд прийшов до висновку, що водієм автомобіля ГАЗ-3307 порушено вимоги п.13.3 Правил дорожнього руху України, а саме під час об’їзду перешкоди, не дотримався безпечного інтервалу та створив небезпеку для дорожнього руху.

Таким чином, дякуючи роботі партнера Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» - адвоката Шукліна Г.В. відновлено законне право нашого клієнта.

Ознайомитись з текстом судового рішення, як суду першої так і апеляційної інстанції можливо за посиланнями:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/82848108

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.