Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Telegarm бот для запису

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Сплатив борг, але все одно залишивсь винним

Клієнт мав заборгованість перед банком у розмірі 30 272,43 гривень за договором кредитування. Рішення суду стягнуто з нього на користь Приватбанку заборгованість за договором кредитування у розмірі 30 272,43 гривень.

Державним виконавцем було примусово стягнути з Клієнта суму боргу та закінчено виконавче провадження.

Попри повне виконання судового рішення та сплати боргу, Приватбанк не виключив клієнта із переліку боржників та продовжив нараховувати відсотки за кредитним договором, надсилає йому смс-повідомлення про нараховані невідомо яким чином суми прострочених відсотків.

Приватбанк зазначав, що зобов’язання клієнта не припинилось у зв’язку з ухвалення рішення про стягнення боргу та його виконанням.

З метою захисту інтересів клієнта Пилипенко Р.Б. звернувсь до суду для оскарження безпідставних та незаконних дій Приватбанку.

Банк не заперечував, що рішення суду про стягнення боргу було повністю виконане. Однак вказував, що згадане рішення тривалий час не виконувалось боржником, а тому кредитор мав право нарахувати проценти та штрафні санкції.

Як зазначив суд та що доводив Пилипенко Р.Б., у зв’язку із затримкою виконання рішення суду про стягнення заборгованості у клієнта не виникає будь-яких інших зобов’язань за кредитним договором. Банк мав право порушувати питання про стягнення з клієнта коштів за період невиконання рішення суду, однак це право виникає в силу Закону, а не договору.

Оскільки кредитний договір, укладений був 14.12.2007 року і є припиненим 23.09.2020 року у зв’язку з прийняттям постанови про закінчення виконавчого провадження, позовна заява була задоволена.

Визнано припиненим договір кредитування та зобов’язано Приватбанк надати клієнту довідку про відсутність заборгованості перед банком.

 

Посилання на рішення суду: https://reyestr.court.gov.ua/Review/104370130

 

Підписуйтесь на наш Telegram

Наша практика

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.