Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Telegarm бот для запису

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Штрафи за недопуск перевірки на державні підприємства

У ФДМУ пояснили, що Фонд стикнувся з неодноразовими недопусками до проведення внутрішнього аудиту підпорядкованих держпідприємств.

Наприклад, протягом 2021–2022 років представників Фонду не допустили до перевірки на «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» (державна частка 68,009%) і на завод «Квант» (державна частка 73,28%).
Крім того, Фонд держмайна часом стикається з бездіяльністю керівників держпідприємств. Наприклад, 119 держпідприємств невчасно подали на затвердження фінансові плани на 2021 рік, а ще більша їх кількість (138) – на 2022 рік. При цьому взагалі не подали фінплани на 2021 рік 443 держпідприємства і на 2022 рік 519.

З метою вирішення цих проблем, Фонд держмайна запропонував встановити відповідальність керівників за недопущення до проведення внутрішнього аудиту, а також за несвоєчасне подання на розгляд, погодження або затвердження річного фінансового плану та звіту про його виконання.
Розмір штрафу, який буде накладатися на керівників держпідприємств за недопуск до аудиту, коливатиметься від однієї до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за неподання фінплану – від ста до до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів.

Також Фонд ініціював посилення відповідальності за порушення вимог органів приватизації щодо своєчасного подання достовірної інформації про об’єкти приватизації, які підлягають продажу, або подання інформації не в повному обсязі. Розмір відповідальності керівників держпідприємств за ці порушення пропонується встановити на рівні від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Прийняття законопроєкту дозволить посилити захист майнових інтересів держави і підвищити відповідальність керівників держпідприємств за неефективне управління.

Підписуйтесь на наш Telegram

Наша практика

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.