+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Що таке COVID- сертифікат та які його переваги ?

COVID - сертифікат - це цифровий документ з зашифрованою у QR-код інформацією про завершену вакцинацію. Проте, це не тільки цифровий документ, він існує в електронній та паперовій формі

Як отримати ковід сертифікат?

Якщо ви хочете отримати сертифікат в електронній формі, вам потрібно пройти повний курс щеплення від коронавірусу та завантажити його в застосунку "Дія". Завантаження сертифікату проходить в декілька кроків:

  • В оновленій версії застосунку треба натиснути "Послуги"
  • Обрати "COVID-сертифікат"
  • Підписати Дія.Підписом заяву на передання даних з Електронної системи охорони здоров'я до Дії
  • Натиснути "Отримати сертифікат"
  • COVID-сертифікат з'явиться у вашому смартфоні.

Паперову версію можна буде отримати у сімейного лікаря. Також в уряді планують налагодити видачу таких сертифікатів у Центрах надання адміністративних послуг.

 Існує поділ сертифікатів за кольором. Жовтий свідчить про те, що людина отримала одну дозу вакцини. Зелений - про дві. Є також два види сертифікатів - зовнішній і внутрішній. Зовнішній потрібен для подорожей за кордон. Внутрішній функціонує в межах країни.

Які переваги COVID - сертифікату ?

В першу чергу це можливість подорожувати за кордон.

Європейський Союз 20 серпня офіційно визнав, що українські електронні ковід-сертифікати у застосунку "Дія" відповідають європейським.

Бонус для вакцинованих під час локдауну.

Уряд опублікував постанову, якою 13 вересня оновили карантинні правила та запровадили жовті та зелені COVID-сертифікати – чинності нові норми набувають 20 вересняУ разі введення жовтого рівня карантину навчальні заклади зможуть працювати, якщо не менш як 80% працівників матимуть «жовті» або «зелені» COVID-сертифікати.

Не будуть застосовуватися обмеження, якщо всі учасники (відвідувачі) та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, чи інших культурних закладів, матимуть «жовтий» чи «зелений» COVID-сертифікати.

У червоній зоні заклади освіти зможуть працювати, тільки якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат. Зможуть працювати кінотеатри, музеї, інші культурні заклади, розважальні заклади, ТРЦ, заклади громадського харчування, ринки, спортзали та басейни, якщо весь персонал та відвідувачі будуть повністю вакциновані.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.