Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Telegarm бот для запису

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

СБУ ліквідувала нові канали втечі "ухилянтів" за кордон

За інформацією СБУ, організатори нелегальних трафіків пропонували потенційним призовникам виїхати за межі України під виглядом волонтерів або спробувати "обійти" контрольно-пропускні пункти. Вартість таких "послуг" становила від 4 тис. дол., а сума залежала від регіону проживання і терміновості виїзду.
"Під час комплексних заходів на Київщині викрито місцеву жительку, яка "реєструвала" своїх клієнтів як представників місцевої благодійної організації. Потім вносила недостовірні відомості до системи "Шлях". Для цього використовувала власні зв’язки, у тому числі серед представників депутатського корпусу однієї з районних рад Київської області", – йдеться в повідомленні.
СБУ повідомила жінці про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Також схему нелегальної міграції було ліквідовано на Одещині, до організації якої було причетне, за інформацією СБУ, міжнародне злочинне угруповання. Так, приховано переправлялися особи призовного віку до Євросоюзу поза встановленими пунктами пропуску.
"Для пошуку "клієнтів" його організатори використовували спеціально створений Тelegram-канал. Надалі зловмисники планували вивезти "ухилянтів" за кордон на власному автомобілі", – вказали в службі

У межах кримінальних проваджень за:
• ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів);
• ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України тривають розслідування для встановлення всіх обставин злочинів і притягнення винних до відповідальності.

Підписуйтесь на наш Telegram

Наша практика

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.