Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Telegarm бот для запису

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Притягнення до відповідальності власника автомобіля «двійника».

В черговий раз адвокат, партнер Пилипенко Р.Б. захистив інтереси клієнта у справі щодо незаконного притягнення до адміністративної відповідальності.

Подія трапилась біля ресторану «Бочка» у м. Черкаси. Власниця автомобіля відпочивала у ресторані, і коли вже хотіла їхати на своєму автомобілі, який стояв на парковці, то помітила на ньому пошкодження бамперу та лівої фари.

Як виявилось, транспортний засіб здійснив наїзд на автомобіль власниці та самовільно залишив місце події.

Як повідомила власниця працівникам поліції, які виїхали на місце події, очевидці вказували на автомобіль Лада пріора, який нібито причетний до ДТП.

Інші свідки повідомили, що причетним до ДТП є автомобіль ВАЗ 2107, який має ідентичний номерний знак, що й Лада пріора.

Працівниками поліції складено протоколи про адміністративне правопорушення та сформовано матеріали справи щодо притягнення саме водія ВАЗ 2107 до адміністративної відповідальності, щодо вчинення ним адміністративних правопорушень, передбачених ст.124 та ст. 122-4 КУпАП.

Постановою Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області визнано винним водія ВАЗ 2107 та закрито  провадження по адміністративній справі закрито через закінчення строків притягнення до відповідальності.

Не погоджуючись з таким рішенням суду водій та адвокат Пилипенко Р.Б. подали апеляційну скаргу.

Позиція адвоката Пилипенка Р.Б. з якою погодивсь апеляційний суд.

Пилипенко Р.Б. посилавсь на те, що місцевим судом безпідставно розглянуто справу без участі водія ВАЗ 2107, чим порушено його права, а також зазначив, що закриття провадження на підставі закінчення строку для притягнення до відповідальності з одночасним встановленням вини є взаємовиключними поняттями. Протоколи про адміністративне правопорушення були складені поза межами строків . оскільки подія була 25.07.2021 року, а протоколи складено лише 22.11.2021 року. Судом також безпідставно не допитано свідків при розгляді справи. В

Більш того, в матеріалах справи немає належних доказів, що саме водій ВАЗ 2107 керував автомобілем біля ресторану, та автомобіль ВАЗ 2107 причетний до ДТП.

З показань свідків та потерпілої вбачалось, що причетним до ДТП є автомобіль Лада пріора із ідентичним номерним знаком. Більш того, свідки підтвердили, що водій ВАЗ 2107 ніколи не був біля ресторану «Бочка» та не був там у момент скоєння ДТП. В цей час він взагалі був в іншому місті та не в межах Черкас.

Зважаючи на всі доводи Пилипенка Р.Б.  апеляційний суд скасував Постанову Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області та визнав водія ВАЗ 2107 не виним у вчиненні ДТП.

Посилання на рішення суду: https://reyestr.court.gov.ua/Review/104969069

Підписуйтесь на наш Telegram

Наша практика

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.