+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Оскарження дій Національної поліції щодо незаконного звільнення поліцейського

Так, в черговий раз за допомогою професійних дій адвокатів АО «Вовк та Партнери» було відновлено порушене право нашого клієнта у спорі до Головного управління Національної поліції в Черкаській області про його неправомірне звільнення.

Представляючи інтереси заявника в суді адвокат Пилипенко Р.Б. детально вивчивши матеріали справи, а також здійснивши аналіз положень чинного законодавства України, яке регулює спірні правовідносини сформував правову позицію у відповідності до якої: службове розслідування за наслідками якого складені спірні накази було призначене за відсутності законних підстав, оскільки його клієнту не надали можливості ознайомитись із службовим розслідуванням, а звільнення відбулось у період лікарняного. Крім того, дисциплінарне стягнення не відповідало ступеню проступку та вини, застосоване необ`єктивно та упереджено. Не враховані позитивні характеристики заявника. Також наведені у висновку службового розслідування порушення правил дорожнього руху були лише припущеннями, оскільки не підтверджені належними доказами. Працівниками Патрульної поліції не був зупинений автомобіль позивача та не фіксувався факт порушення останнім правил дорожнього руху та керування автомобілем у стані алкогольного сп`яніння. Ці висновки гуртуються лише на показаннях зацікавлених осіб.

Приймаючи рішення у справі про задоволення позовних вимог нашого клієнта, в частині скасування спірних наказів, суд прийняв доводи адвоката Пилипенка Р.Б. про відсутність в матеріалах справи жодних належних, допустимих і достотних доказів, які б підтверджували факт керування позивачем транспортним засобом у стані алкогольного сп`яніння, проїзду на червоний сигнал світлофора. Крім того врахував, що станом на час прийняття рішення у даній справі в провадженні Золотоніського Міськрайонного суду Черкаської області перебувала справа щодо оскарження постанови про накладення на позивача адміністративного стягнення, що свідчить, що ГУНП в Черкаській області визнав підтвердженими обставини, оцінку яких ще не була надана судом.

У підсумку суд дійшов висновку, що притягнення заявника до дисциплінарної відповідальності відбулось без з`ясування всіх обставин і без належного підтвердження вчинення ним дисциплінарного проступку, що є порушенням вимог ч.6 ст.14 Дисциплінарного статуту, яка передбачає, що службове розслідування проводиться на засадах неупередженості.

Приємно, що зусиллями адвоката нашого адвокатського об’єднання відбулось відновлення порушених прав та законних інтересів заявника від протиправних дій суб’єкта владних повноважень.

Ознайомитись з повним текстом судового рішення можна за посиланням:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/87675830

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.