+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Боротьба родичів за встановлення опіки та її мотиви

о АО «Вовк та партнери» звернувся громадянин, в сім՚ї якого виникли певні обставини, наслідки яких, могли порушити права на батьківство, а також негативно вплинути на подальше життя його двоюрідного брата.

Обставини справи такі, що рідна сестра, яка проживає далеко від брата, не має можливості доглядати за ним та здійснювати опіку щодо нього, подала заяву до суду про визнання брата недієздатним та встановлення опіки над ним.

Поруч з останнім по сусідству проживає їхній двоюрідний брат, котрий подав заяву, у якій просив суд визнати опіку над недієздатним братом за ним. Оскільки таке вирішення справи є найбільш сприятливим, розумним та позитивним для життя підопічного.

Представник заявника – адвокат Вовк Андрій Ігорович зумів встановити справедливість. Було долучено безліч доказів, свідків, які підтверджують совісне ставлення брата до підопічного, його можливість і бажання доглядати за рідною людиною, що підтверджується роками дружніх стосунків між ними.

В свою чергу зібрано численні факти того, що сестра, яка подала заяву про визнання брата недієздатним, та встановлення над ним опіки, робила це з корисливих мотивів, з метою отримання права на пенсію брата, його майно і будинок, оскільки остання проживає в чужому житлі і не має доходу. А також, вона стала самостійно виховувати братову дитину, яку забрала до себе на утримання. Насправді остання вороже відноситься до брата, якого в результаті судово-психіатричної експертизи визнано недієздатним, ніколи за ним не доглядала та ніяким чином йому не допомагала.

Крім того, чоловік, над яким встановлювали опіку, виявив бажання, щоб ним опікувався саме двоюрідний брат, а не сестра.

 

З рішенням суду можна ознайомитись за посиланням:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/87197027

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.