+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Безпідставність вимог про стягнення матеріальної та моральної шкоди з колишньої дружини, за наслідками стягнення аліментів

В даному випаду до учасника АО «Вовк та Партнери» - адвоката Бабенко Р.М. звернулась жінка, яка просила захистити її права та інтереси від безпідставних та необгрунтованих позовних вимог її колишнього чоловіка про стягнення з останньої 60000 грн. моральної шкоди, судових витрат за надану правничу допомогу в сумі 36000 та зі сплати судового збору в сумі 2975,12грн.

Так, звертаючись до суду колишній чоловік відповідачки мотивував свої позивні вимоги про стягнення моральної шкоди з мотивів, що коли він взнав, що він позбавлений батьківських прав та дочка усиновлена іншим чоловіком, він поніс моральний стрес і потрясіння, нервувався. Також по сплаті аліментів, в зв’язку з виниклою заборгованістю, державним виконавцем виносились заборони виїзду за кордон, користуватися зброєю та посвідченням водія, що ставало перешкодою працевлаштуватись, в зв’язку з подачею до суду позову про стягнення з нього заборгованості по сплаті аліментів він поніс також моральний стрес.  

Представляючи інтереси відповідача в суді адвокат Бабенко Р.М. довів безпідставність вимог позивача (з доводами якого погодився також і суд), зокрема, що діями його клієнтки не було завдано жодної моральної шкоди її колишньому чоловіку, так як останній злісно ухилявся від сплати аліментів, в зв’язку з чим судовим виконавцем проводились дії для погашення заборгованості по сплаті аліментів. Всі рішення по сплаті аліментів, про стягнення пені (неустойки) по заборгованості сплати аліментів приймались судом, рішення мають законну силу та не скасовані. Крім цього, також довів, що позивач не надав належних доказів того, що в 2019 році під час подачі позову він укладав договір з адвокатом про надання правничої допомоги.

Рішенням Звенигородського районного суду Черкаської області, який розглядав зазначений спір, внаслідок професійних дій учасника АО «Вовк та Партнери» було повністю відмовлено в задоволенні позовних вимог заявника з підстав того, що останні є безпідставними, необгрунтованними та недоведені належними та допустимими доказами.

Ознайомитись з текстом судового рішення можливо за посиланням:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/85811522

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.