Поновлено права клієнта за грошовими зобов’язаннями в господарському суді

У грудні минулого року юристами ЮК «Вовк і партнери» в інтересах Черкаського науково-виробничого підприємства підготовлено та скеровано до господарського суду Черкаської області позовну заяву про стягнення з Виробничої фірми боргу в сумі понад 62 тисячі гривень за договором надання послуг.

Суть позову ґрунтувалася з того, що між клієнтом нашої фірми та Виробничою фірмою ще в липні 2014 року було укладено договір про те, що Виконавець (позивач) зобов’язується своїми силами і засобами, під власний ризик виконати і здати Замовникові (відповідач) монтажі роботи щодо автоматизації протидимного захисту та димовидалення на об’єкті: «Житловий будинок для сімей з дітьми-інвалідами в м. Черкаси».

За умовами договору позивач, як Виконавець, зобов'язався виконати роботи за договором самостійно, своїми силами, механізмами та пристроями відповідно до вимог ДБН, стандартів і правил, а відповідач повинен прийняти роботи та оплатити їх.

Проте, як нерідко буває, роботу виконали – грошей не отримали. Фактично саме так і трапилося з клієнтами ЮК «Вовк і партнери», яким по завершенню і здачі об’єкта було перераховано лише 60 000 грн., замість загальної суми 116 804,12 грн.

Очікування повернення іншої частини боргу звісно ні до чого не призвело, як і направлена у вересні 2015 року на адресу відповідача вимога, а тому було прийнято рішення про звернення до суду з позовом та стягнення вже не лише основної суми боргу, а пені, інфляційних та 3% річних.

Під час судового розгляду справи інтереси позивача представляв партнер ЮК «Вовк і партнери» Ростислав Пилипенко, який успішно довів законність позовних вимог, а тому рішенням господарського суду Черкаської області вимоги в частині стягнення суми основного боргу, інфляційних та 3% річних задоволені повністю та в частині стягнення пені – частково.

За результатами прийнятого рішення видано судовий наказ.

Поновлено права клієнта за грошовими зобов’язаннями в господарському судіПоновлено права клієнта за грошовими зобов’язаннями в господарському судіПоновлено права клієнта за грошовими зобов’язаннями в господарському судіПоновлено права клієнта за грошовими зобов’язаннями в господарському судіПоновлено права клієнта за грошовими зобов’язаннями в господарському судіПоновлено права клієнта за грошовими зобов’язаннями в господарському судіскачать dle 10.5фильмы бесплатно