Постанову суду по факту ДТП успішно оскаржено

Постановою Соснівського районного суду міста Черкаси від 20.05.2016 жителя м. Черкаси визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 340 грн. Суд, приймаючи вказане рішення, як на доказ вини послався на дані протоколу про адміністративне правопорушення від 10.05.2016, схему дорожньо-транспортної пригоди, пояснення учасників пригоди та визнання вини.

Проте, визнана винною особа, отримавши змогу ознайомитися з рішенням суду, не погодилася з ним та звернулася до ЮК «Вовк і партнери» за допомогою в оскарженні постанови суду.

У ході підготовки апеляційної скарги, юристи юридичної компанії з’ясували, що судом, при прийнятті рішення, недотримано норм матеріального та процесуального права. Крім того, порушення були допущені ще на стадії складання протоколу про вчинення адміністративного правопорушення та схеми дорожньо-транспортної пригоди, проте даний факт залишився поза увагою судді.

Так, встановлено, що клієнт нашої компанії 10.05.2016, близько 15.50 год. знаходився у власному автомобілі «FORD FIESTA» по провулку Хіміків, 1 в м. Черкаси, при цьому автомобіль не рухався та був припаркований на ґрунтовому узбіччі з частково привідчиненими лівими передніми дверцятами без порушень Правил дорожнього руху України. В цей час, водій вантажного автомобіля «HYUNDAY Hd –78», що проїжджав поруч, у порушення вимог п.п. 2.3, 13.1 Правил дорожнього руху України проявив неуважність, не врахував дорожню обстановку та не дотримуючись безпечної дистанції і інтервалу скоїв наїзд на автомобіль «FORD FIESTA», внаслідок чого обидва транспортних засоби отримали механічні пошкодження.

За фактом вказаної події працівниками патрульної поліції м. Черкаси було складено протоколи відносно обох учасників події, при цьому не взято до уваги той факт, що насправді клієнт нашої компанії в той момент не являвся учасником дорожнього руху, як це вказано в протоколі, а знаходився в автомобілі, що не рухався та був припаркований на узбіччі проїжджої частини.

При цьому, Соснівським районним судом міста Черкаси не було належним чином повідомлено нашого клієнта про час та місце розгляду справи, внаслідок чого останній не був присутнім під час судового засідання, проте, виходячи зі змісту постанови суду він там був, ще й визнав вину, що абсолютно не відповідає дійсності.

За таких обставин апеляційний суд Черкаської області повністю підтримав апелянта та його представника – адвоката ЮК «Вовк і партнери» Андрія Вовка та виніс рішення, яким постанову Соснівського районного суду міста Черкаси скасовано, а провадження у справі закрито на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП у зв’язку з відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.

Таким чином, завдяки роботі юристів ЮК «Вовк і партнери» поновлено права громадянина, якого, внаслідок неналежного виконання інспектором патрульної поліції своїх службових обов’язків та формального розгляду протоколу про вчинення адміністративного правопорушення судом, незаконно притягнуто да адміністративної відповідальності.

Постанову суду по факту ДТП успішно оскарженоПостанову суду по факту ДТП успішно оскарженоПостанову суду по факту ДТП успішно оскарженоскачать dle 10.5фильмы бесплатно