Ще одне позитивне рішення для клієнта ЮК «Вовк і Партнери»

Слідчим Черкаського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області було розпочато досудове розслідування щодо клієнта ЮК «Вовк і Партнери» за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжка), тобто кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 15, ч. 3 ст. 289 КК України.

Запобіжний захід обрано Соснівським районним судом м. Черкаси у вигляді взяття під варту строком на 60 діб. У ході попереднього судового розгляду кримінального провадження Придніпровським районним судом м. Черкаси за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 289 КК України було задоволено клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу клієнту ЮК «Вовк і Партнери» з тримання під вартою на домашній арешт.

Так, на думку сторони захисту, орган досудового розслідування невірно кваліфікував дії підсудного та замість повідомлення про підозру в скоєнні замаху на крадіжку (ч. 1 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України – санкція до 3 років позбавлення волі) за погодженням з процесуальним прокурором інкримінував особі вчинення особливо тяжкого злочину – замах на заволодіння транспортним засобом групою осіб із завданням істотної шкоди потерпілому (ч. 1 ст. 15, ч. 3 ст. 289 КК України – санкція від 7 до 13 років позбавлення волі).

Колегія суддів погодилась з доводами сторони захисту про необґрунтованість даної кваліфікуючих ознак та кваліфікувала дії клієнта за ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 185 КК України, як незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжку).

Суд врахував характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого кримінального правопорушення, наявність пом’якшуючих покарання обставин, а тому виніс рішення про призначення покарання не пов’язаного з позбавленням волі, шляхом застосування ст. 75 КК України.

Отже, суд правомірно, в дусі поваги до конституційних гарантій та свобод виніс справедливе рішення. Дане рішення повністю відповідало очікуванням клієнта ЮК «Вовк і Партнери» та підтвердило професійний рівень наданих юридичних послуг.

Ще одне позитивне рішення для клієнта ЮК «Вовк і Партнери»Ще одне позитивне рішення для клієнта ЮК «Вовк і Партнери»Ще одне позитивне рішення для клієнта ЮК «Вовк і Партнери»скачать dle 10.5фильмы бесплатно