Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Щодо правоохоронців постановлено виправдувальний вирок

Адвокатом ЮК "Вовк і партнери" Андрієм Вовком під час досудового розслідування кримінального провадження здійснювався захист двох працівників одного з правоохоронних органів Черкащини, які органами прокуратури обвинувачувалися у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 364 КК України.

Зокрема, за версією органів обвинувачення, вказані особи за попередньою змовою, повторно незаконно придбавали, зберігали, перевозили з метою збуту та незаконно збували особливо небезпечний наркотичний засіб , а також будучи службовими особами, зловживаючи владою, тобто умисно, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самих себе чи інших фізичних осіб, використовували своє службове становище всупереч інтересам служби, чим завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам, за попередньою змовою групою осіб.

Проте, завдяки переконливій позиції сторони захисту, суд всебічно дослідивши всі обставини кримінального правопорушення та оцінивши кожний наданий доказ з точки зору належності, допустимості та достовірності, а сукупність наданих стороною обвинуваченя доказів з точки зору достатності та взаємозвязку дійшов до висновку, що їх не можна покласти в основу обвинувачення, оскільки частина з них здобута з грубим порушенням норм чинного законодавства, а інші як самі по собі, так і в сукупності, не підтверджують прямо чи опосередковано, існування обставин, про які йшлося в обвинувальному акті.

Як наслідок, згідно вироку суду від 23.05.2016 працівників правоохоронного органу в пред’явленому їм обвинуваченні визнано невинувати та виправдано за недоведеністю вчинення ними кримінальних праворушень.

Приємно визнавати, що завдяки вчасній та якісній роботі юристів нашої компанії виправдувальні вироки вже не є чимось нереальним, а громадяни мають шанс отримати належну правову допомогу.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.