Розпочався судовий розгляд кримінального провадження

Сьогодні в Тальнівському районному суді відбувся попередній розгляд кримінального провадження щодо колишнього мера Тального Олександра Біленка, якого звинувачують у службовій підробці документів про приватизацію Тальнівського комбінату хлібопродуктів.
Підримати колишнього міського голову прийшли працівники міськради, директор Тальнівського центру культури та дозвілля, представники ГО "Жінки та матері Тальнівщини" та небайдужа громадськість міста. Люди вважають, що справа є сфальсифікованою і головним її підгрунтям являються особисті інтереси одного проросійського олігарха, який хоче отримати комбінат хлібопродуктів у приватну власність.
«Під час попереднього розгляду кримінального провадження щодо Біленка прокурор заявив клопотання про відвід судді, мотивуючи свої дії тим, що суддя може бути зацікавлена в розгляді кримінального провадження. На мою думку, позиція прокурора є навіть не його припущенням, а свідомим маневром для того, щоб справа не розглядалась саме у Тальнівському суді. Проте, статтею 33 КПК України визначено вичерпний перелік підстав для зміни підсудності та в даному випадку жодних юридичних підстав для цього немає. Я бачу, що відбувається банальне затягування справи», - зазначив адвокат підсудного Андрій Вовк.
Також Андрій Вовк вважає, що зміна підсудності потягне за собою неможливість, або ж суттєво ускладнить змогу місцевих жителів відвідувати судові розгляди та підтримувати Олександра Біленка.скачать dle 10.5фильмы бесплатно