Рішення Інспекції з питань захисту прав споживачів скасовано

Працівниками Інспекції з питань захисту прав споживачів було здійснено планову виїзну перевірку фізичної особи - підприємця та виявлено порушення вимог чинного законодавства, а саме відсутність національного знаку відповідності на продукції та неналежне застосування національного знаку відповідності.
За результатами перевірки було складно акт перевірки характеристик продукції в якому зазначено порушення технічного регламенту, зокрема, відсутність національного знаку відповідності продукції.
Як встановлено в судовому засіданні, підприємця було включено до плану перевірок суб'єктів реалізації підвищеного ступеня ризику продукції, а саме великої побутової техніки: пральні машини, сушарки одягу, обладнання для готування їжі та дрібної побутової техніки: пилососи, тостери, жаровні, кавоварки. Отже, вказане свідчить про те, що підприємець підлягав перевірці лише по зазначених видах техніки, але в акті встановлені порушення щодо інших видів продукції, а саме фену та вирівнювача волосся.
З огляду на це, Вищий адміністративний суд України, ухвалюючи рішення про задоволення вимог підприємця вказав, що в матеріалах справи відсутні підстави вважати позивача особою, що внесла в обіг продукцію, яка не відповідає вимогам. Крім того, відповідач не довів, що ним були вжиті всі необхідні заходи щодо встановлення ланцюгу постачання відповідної продукції. Та оскільки позивач не є виробником відповідної продукції, що підтверджується матеріалами справи та висновком державної санітарно – епідеміологічної експертизи, а також відсутні докази того, що внаслідок його дій чи бездіяльності продукція стала такою, що не відповідає встановленим вимогам, суд дійшов висновку, що до позивача не можуть бути застосовані обмежувальні заходи.скачать dle 10.5фильмы бесплатно