Шлях від постраждалого до винуватця ДТП

Постановою суду першої інстанції закрито провадження по справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у зв’язку з відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася в м. Черкаси на перехресті проспекту Хіміків та вул. Рози Люксембург, внаслідок того, що водій автомобіля ВАЗ при виконанні повороту ліворуч, не надав перевагу в русі автомобілю який рухався у зустрічному напрямку, порушивши при цьому вимоги підпункту 16.6 Правил дорожнього руху та допустивши зіткнення транспортних засобів. При розгляді матеріалів про вчинене адміністративне правопорушеня, суд першої інстанції невірно оцінив наявні у справі докази та порушив норми процесуального законодавства, оскільки не повідомив про час та місце розгляду справи всіх учасників події, при цьому, провадження у справі закрив.
Не погоджуючись з явно незаконним рішенням суду, інший учасник дорожньо-транспортної пригоди звернувся за правовою допомогою до ЮК «Вовк і Партнери» фахівцями якої підготовлено та подано апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.
Під час розгляду скарги, суд апеляційної інстанції встановив об’єктивну істину у справі, дослідив фототаблиці з місця події, а також схему ДТП, заслухав пояснення свідків та, як наслідок, надав належну правову оцінку діям сторін. В підсумку рішення суду першої інстанції про закриття провадження було скасовано та прийняте нове, згідно якого водія автомбіля ВАЗ було визнано винним у порушенні Правил дорожнього руху, проте адміністравне стягнення на нього так накладено і не було, оскільки винна особа, шляхом безпричинних неявок на судове засідання, дочекалася спливу тримісячного строку, упродовж якого можливе накладення стягнення. Разом з тим, особу було визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, що в подальшому забезпечить можливість потерпілій стороні відшкодувати завдані матеріальні збитки за рахунок страхової компанії.скачать dle 10.5фильмы бесплатно