Наші адвокати продовжили боротьбу за права жителів м. Вишневе

Здається ні для кого не є таємницею, що земля в Україні є не лише виробничим ресурсом, а й фундаментом для розвитку та ведення бізнесу. Однак важливим при цьому є збереження та дотримання ключових правил гри на ринку землі. Такі правила у формі законодавства і покликані регулювати земельні відносини між їх учасниками.
Черговий спір за землю виник через неправомірне рішення міської ради м. Вишневе, Київської області про надання права юридичній особі ТОВ "Сучасний центр" на розробку проекту землеустрою для відведення земельної ділянки у користування. Більше того, вказаним рішенням фактично було надано дозвіл на відведення земельної ділянки на якій вже розміщені МАФИ інших суб’єктів господарювання, що неминуче порушило б їх права та законні інтереси.
У разі отримання спірної земельної ділянки, товариство "Сучасний центр" планує на ній будівництво торгівельного центру, що спричинить значні незручності для мешканців сусідніх житлових будинків та учням прилеглої школи. Вказана земельна ділянка має рекреаційне призначення і використовується громадою міста для задоволення оздоровчих потреб, туризму та відпочинку. Тобто, для будівництва торгівельного центру необхідно змінити цільове призначення земельної ділянки, а також внести зміни до генерального плану міста, що є неможливим, оскільки введено мораторій на зміну цільового призначення земель рекреаційного призначення.
Крім того, збудувавши торгівельний об’єкт, забудовник звів би стіну перед вікнами жителів перших поверхів прилеглих будинків, ризикуючи перетворити паркову зону в громадський туалет.
У зв’язку з цим, представники ЮК "Вовк і партнери" продовжили відстоювати права свого клієнта та громади міста вже у Вищому адміністративному суді України, намагаючись довести незаконність та скасування рішення міської ради м. Вишневе щодо відведення земельної ділянки під будівництво торгівельного центру, оскільки судами першої та апеляційної інстанції були порушені вимоги процесуального та матеріального права (земельне, містобудівне законодавство).
У підсумку Вищий адміністративний суд України задовольнив наші вимоги частково, скасувавши попередні рішення судів та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції для більш повного дослідження всіх обставин справи.скачать dle 10.5фильмы бесплатно