Через 11 років до актового запису про смерть особи внесено зміни

Кожна особа заслуговує на те щоб її пам’ятали, адже якщо людину пам’ятають після смерті, вона продовжує жити на Землі.
Батько нашого клієнта помер ще 09.11.2004, проте факт смерті в органах державної реєстрації актів цивільного стану був зареєстрований як на невстановлену особу. Оскільки наш клієнт певний час не підтримував стосунки з батьком, то про його смерть дізнався лише зі сплином тривалого часу.
Представники ЮК "Вовк і партнери" звернулися в інтересах клієнта до суду із заявою про встановлення факту смерті конкретного громадянина та відповідно внесення змін до актового запису про смерть невстановленої особи.
Рішенням Соснівського районного суду м. Черкаси позовні вимоги задоволено, а саме встановлено факт смерті та внесено зміни до актового запису про смерть невстановленої особи, а саме у графи: «прізвище, ім’я, по батькові», «дата народження», «місце народження» та «місце проживання» внесені дані конкретної особи.
На даний час рішення суду набрало законної сили.
Відтак, наш клієнт домігся через суд встановлення актового запису про смерть свого батька і тим самим «ідентифікував» останнього для держави Україна.
Дана справа є унікальною тому, що здебільшого встановлюється сам факт смерті, а в цьому випадку були внесені зміни в актовий запис про смерть невстановленої особи.
У судовій практиці Черкаської області таких справ не було взагалі, а в межах держави їх одиниці.
Через 11 років до актового запису про смерть особи внесено зміниЧерез 11 років до актового запису про смерть особи внесено зміниЧерез 11 років до актового запису про смерть особи внесено змінискачать dle 10.5фильмы бесплатно