+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Судовий спір щодо повернення коштів за договором купівлі-продажу

Командою адвокатів «Vovk&Partners» ефективно представлені права та інтереси клієнта в цивільно-правовому спорі щодо виконання умов договору купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ «Поля України», а по суті частини корпоративних прав розміром 15,8 %.
Між нашим клієнтом, як фізичною особою та ТОВ «Поля України» укладено договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ «ВС Євпаторійський». Однак, всупереч умовам договору купівлі-продажу, товариством «Поля України» не було вжито необхідних дій стосовно виконання умов договору, а саме розрахунку по вартості прийнятої частки статутного капіталу товариства (корпоративних прав).
Адвокатами нашої компанії підготовлено позовну заяву до суду про стягнення з ТОВ «Поля України» основного боргу з урахуванням установленого індексу інфляції за весь час прострочення грошового зобов'язання та 3 % річних від простроченої суми.
Враховуючи велику ймовірність продажу майна відповідачем, навмисного банкрутства останнього чи вчинення відносно майна будь-яких інших правочинів, що могло ускладнити виконання рішення суду, яке могло бути ухвалено на користь нашого клієнта, адвокатами нашої компанії підготовлено клопотання до суду з метою накладення арешту на майно ТОВ «Поля України» до вирішення справи по суті.
Під час розгляду справи, головуючий суддя всіляко намагався уникнути прийняття рішення, мотивуючи свої дії тим, що справа підвідомча господарському суду.
Проте, адвокатами в суді доведений той факт, що правовідносини котрі мали місце під час укладення договору, а також на момент розгляду справи судом між ТОВ «Поля України» та нашим клієнтом регулюються положеннями Цивільного процесуального кодексу України, а тому в даній ситуації існує спір про право, яке виникає з цивільно-правових норм.
Окрім того, суд аргументовано тим, що при укладенні договору купівлі-продажу наш клієнт не являвся суб’єктом господарювання чи його керівником, так само, як і не являвся ним на час розгляду справи в суді. Під час укладення вищезгаданого договору, а також подачі позовної заяви до суду він виступав виключно як фізична особа, що підтверджено посиланнями на статут сторін в самому Договорі та протоколі загальних зборів учасників ТОВ «ВС Євпаторійський».
Тобто, нами доведено, що наш клієнт не перебував і не міг перебувати в корпоративних відносинах з ТОВ «Поля України», а тому справа підлягає розгляду в суді загальної юрисдикції.
Врешті, суд погодився з наведеними аргументами і поданими доказами (розрахунками) та прийняв рішення про стягнення з ТОВ «Поля України» на користь нашого клієнта боргу в розмірі 1 752 861 грн.
Судове рішення набрало законної сили.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 96 289 54 85
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.