+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Повернення незаконно вилученого під час обшуку майна

Завдяки активним діям Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» змушено Генеральну прокуратуру України повернути незаконно вилучене під час обшуку майно.
У 2017 році до Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» звернулися за правовою допомогою суб’єкти господарювання - фізичні особи підприємці в приміщенні яких проводилися обшуки Генеральною прокуратурою України та Державною фіскальною службою України.
Під час проведення обшуку слідчими Генеральної прокуратури України у приміщенні, яким користувались підприємці для своєї господарської діяльності, було вилучено документи, майно, а також отримані від підприємницької діяльності грошові кошти в сумі 154 тисячі 722 гривні.
Позиція Генеральної прокуратури України полягала в тому, що суб’єкти господарювання, які здійснюють оптово-роздрібний продаж продовольчих товарів, допомагають ухилятися від сплати податків іншим суб’єктам господарювання, створюючи фіктивний податковий кредит.
Представником підприємців, адвокатом Вовк А.І. на протязі майже трьох років було подано безліч клопотань та скарг задля повернення тимчасово вилученого майна.
З метою не повернення грошових коштів органами досудового розслідування постійно змінювалися підслідність та підсудність відповідно у кримінальних провадженнях.
05.11.2019 року у Деснянському районному суді м. Києва було встановлено істину та відновлено права законних власників грошових коштів.
В судовому розгляді доведено, що слідчі з клопотанням про арешт тимчасово вилученого майна не зверталися, те, що дані грошові кошти мають ознаки злочинного походження органом досудового розслідування не встановлено, повідомлення про підозру в кримінальному провадженні нікому не повідомлялось, і взагалі, в кримінальному провадженні тривалий час не проводяться слідчі дії.
Ухвалою Деснянського районному суді м. Києва від 05.11.2019 року, справа № 754/12172/19, за скаргою адвоката Вовк А.І. було зобов’язано уповноважену особу Генеральної прокуратури України повернути підприємцям вилучені грошові кошти в сумі 154 тисячі 722 гривні, які знаходяться на відповідному рахунку Генеральної прокуратури України.
Посилання на вищевказану ухвалу: http://reyestr.court.gov.ua/Review/85407117.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.