Захист статусу батька

Кожен з нас має право на повноцінну сім’ю. Батьки і діти повинні мати змогу на вільне спілкування один з одним, не дивлячись на їх спільне чи окреме проживання.
Так, до адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» звернувся клієнт з метою встановлення істини та справедливості - законним шляхом офіційно визнати його батьком дитини.
Представником АО «Вовк та Партнери» Різник Ю.С. було подано позов мотивований тим, що відповідач не визнає позивача батьком дитини, що разом з іншим перешкоджає йому в реалізації батьківських прав та обов’язків. Провадження за позовом було відкрите ще 30.01.2017 року.
Протягом всього періоду судового спору відповідач затягувала
розгляд справи, свідомо зловживаючи процесуальним правом та перешкоджаючи суду здійснити правосуддя. Зі сторони представників відповідача,та відповідно на позивача, здійснювався тиск з метою змусити нашого клієнта відмовитися від позовної заяви, та від своєї дитини.
Так як процесуальне законодавство дозволяє досить ефективно зловживати процесуальними правами, особливо тим, що мають достойний рівень фінансового забезпечення, під час судового розгляду справи неодноразово змінювалися представники відповідача. Часто перед вступом у справу ці представники були вільними слухачами і фіксували події, що відбувалися в суді. Оскаржувалися повторно процесуальні рішення і не оскаржувані ухвали суду. Відповідач не з’являлася на проведення експертизи за надуманими обставинами, при цьому завважувала, що вона не заперечує проти експертизи ДНК.
Не зважаючи на всі перешкоди досягнутий успішний результат по справі, і таким чином, 25 квітня 2019 року Святошинським районним судом м. Києва було винесено рішення в якому позовну заяву задоволено повністю, визнано батьківство нашого клієнта із внесенням змін до актового запису про народження дитини.
І хоча попереду ще багато роботи ціллю якої є оновлення можливості батьку бачитися зі своєю дитиною, перший крок зроблено успішно.
Захист статусу батька
Захист статусу батька
Захист статусу батькаскачать dle 10.5фильмы бесплатно