26 осіб взяли участь у тренінгу для адвокатів за освітнім курсом Європейської програми навчання у сфері прав людини HELP

5 вересня 2018 року у м. Черкаси Національною асоціацією адвокатів України спільно із Радою Європи було проведено тренінг для адвокатів за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».

Тренерами заходу виступили сертифіковані тренери Ради Європи, експерти Національної асоціації адвокатів України Сібільова Олена та Дємєнєва Олена.

В тренінгу взяли участь 26 учасників (адвокати, помічники адвокатів, юристи).

Захід проводився за методологією інтерактивного навчання програми Ради Європи HELP із врахуванням досвіду навчання фахових представників юридичних професій.

Під час першого очного тренінгу учасники ознайомилися із різноманітними онлайн-курсами платформи HELP, з ними було опрацьовано тему «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», їх було ознайомлено з роботою мережі програми HELP, що діє в країнах-учасницях Ради Європи.

Було обговорено роль та місце Конвенції в національному законодавстві України, використання Конвенції як міжнародного інструменту захисту прав людини, розглянуто протоколи до Конвенції та роль протоколу №16, регламентні процедури роботи суду, правила подання заяв, доповнень до них та порядок їх розгляду судом, критерії прийнятності заяв та формальні вимоги до подання додатків, види, структура рішень ЄСПЛ, особливості виконання рішень ЄСПЛ в Україні, користування пошуковими системами пошуку рішень Європейського суду з прав людини та інші питання.

В ході тренінгу учасники круглого столу посилалися на особистий досвід, активно обговорювали різноманітні теми щодо принципів, прав та гарантій, що надаються Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та надавали корисні поради щодо найрозповсюдженіших помилок під час звернення до суду, тощо.

Окремо присвячено сесію курсам програми HELP.

Учасники тренінгу були підписані на відповідний дистанційний курс Ради Європи HELP для поглибленого вивчення, засвоєння та подальшого застосування на практиці принципів дії конвенційних стандартів.

Подальше навчання учасників даного заходу проводиться за дистанційним курсом під керівництвом тренерів. По завершенню проходження курсу відбудеться друга очна зустріч з учасниками для обговорення теми, закріплення результатів та видачі сертифікатів Ради Європи особам, що успішно пройшли курс.

Дата другого тренінгу буде повідомлена пізніше.


Джерело: http://unba.org.ua/news/3566-26-osib-vzyali-uchast-u-treningu-dlya-advokativ-za-osvitnim-kursom-evropejs-koi-prog
скачать dle 10.5фильмы бесплатно