Правовий висновок для НАК “Нафтогаз України”

АО “Вовк та партнери” спільно з судовим експертом Жуковою Оленою Вікторівною було проведено комісійне експертне дослідження з питань, які відносяться до сфери права на замовлення НАК “Нафтогаз України”

За результатами дослідження був складений правовий висновок з відповідями на 8 питань, обсяг якого склав 45 сторінок. У висновку розкриті правові аспекти, що стосуються постачання, використання, продажу та контролю за використанням і розподілом природного газу за період з 2010 по 2016 рік, з детальним нормативно-правовим обґрунтуванням правових позицій, висвітлених виконавцями.

Такого роду правові висновки можуть використовуватись нашими Клієнтами для детального юридичного аналізу конкретної справи та обгрунтування своїх позицій у спірних правовідносинах.


Правовий висновок для НАК “Нафтогаз України”Правовий висновок для НАК “Нафтогаз України”Правовий висновок для НАК “Нафтогаз України”Правовий висновок для НАК “Нафтогаз України”Правовий висновок для НАК “Нафтогаз України”скачать dle 10.5фильмы бесплатно