За рибу - гроші

До Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» за правничою допомогою звернулося підприємство, що займається оптовим продажем риби до мережі столичних супермаркетів.

Проблема полягала в наступному: після чергової поставки товару, нашим Клієнтом до супермаркету, покупець за нього не розрахувався. Свою відмову він пояснив тим, що розрахунок за поставлену продукцію вже відбувся на користь іншого підприємства, яке надало договір відступлення права вимоги (з підробленим підписом і відтиском печатки постачальника – нашого Клієнта).

Складність даної справи полягає в тому, що на практиці не завжди, підстави недійсності правочину, які передбачені в Цивільному та Господарському кодексах, стають підставою для визнання такого роду договорів відступлення права грошової вимоги недійсними.
З метою досягнення бажаного для Клієнта результату, нашими юристами було розроблено стратегію захисту інтересів Клієнта.
Серед усього іншого, було вирішено провести почеркознавчу експертизу, за результатами якої встановлено підробку певних елементів договору відступлення права вимоги.

В основу остаточного рішення Господарського суду міста Києва була покладена правова позиція адвокатів Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» та висновок судово-почеркознавчої експертизи, яка підтвердила факт підроблення підписів і відтиску печатки в договорі відступлення права грошової вимоги.
На даний час права Клієнта захищено і найближчим часом буде вирішено питання про повернення коштів за поставлений товар та штрафних санкцій.


За рибу - грошіЗа рибу - грошіЗа рибу - грошіЗа рибу - грошіскачать dle 10.5фильмы бесплатно