+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

За рибу - гроші

До Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» за правничою допомогою звернулося підприємство, що займається оптовим продажем риби до мережі столичних супермаркетів.

Проблема полягала в наступному: після чергової поставки товару, нашим Клієнтом до супермаркету, покупець за нього не розрахувався. Свою відмову він пояснив тим, що розрахунок за поставлену продукцію вже відбувся на користь іншого підприємства, яке надало договір відступлення права вимоги (з підробленим підписом і відтиском печатки постачальника – нашого Клієнта).

Складність даної справи полягає в тому, що на практиці не завжди, підстави недійсності правочину, які передбачені в Цивільному та Господарському кодексах, стають підставою для визнання такого роду договорів відступлення права грошової вимоги недійсними.
З метою досягнення бажаного для Клієнта результату, нашими юристами було розроблено стратегію захисту інтересів Клієнта.
Серед усього іншого, було вирішено провести почеркознавчу експертизу, за результатами якої встановлено підробку певних елементів договору відступлення права вимоги.

В основу остаточного рішення Господарського суду міста Києва була покладена правова позиція адвокатів Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» та висновок судово-почеркознавчої експертизи, яка підтвердила факт підроблення підписів і відтиску печатки в договорі відступлення права грошової вимоги.
На даний час права Клієнта захищено і найближчим часом буде вирішено питання про повернення коштів за поставлений товар та штрафних санкцій.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.