Поїхав у Крим на риболовлю – замість риби штраф

До юристів адвокатского об’єднання «Вовк та Партнери» звернувся клієнт з приводу надання правової допомоги у справі про притягнення до адміністративної відповідальності, адже справа полягала в тому, що ввечері на Контрольно-пропускному пункті «Каланчак» він був зупинений працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті Чорноморського регіонального управління Укртрансбезпеки, які оглянувши автомобіль, склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності», мотивуючи це тим, що водій порушив порядок провадження господарської діяльності, а саме здійснює перевезення пасажирів до тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим без отримання ліцензії. Постановою Каланчацького районного суду Херсонської області особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, юристами адвокатського об’єднання було встановлено, що суд розглядаючи матеріали про адміністративне правопорушення відносно клієнта за відсутності останнього, підійшов до справи формально та не дослідив в повній мірі всі обставини справи, а тому постанова суду не відповідала вимогам чинного законодавства України.

В обгрунтування апеляційної скарги до Апеляційного суду Херсонської області керуючий партнер адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» адвокат Вовк Андрій Ігорович навів аргументи, що клієнт разом із своїми друзями поверталися з риболовлі – тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, що не заборонено чинним законодавством України, пасажири автомобіля не були опитані (хоча останні надавали пояснення, що поверталися саме з риболовлі), нез’ясованою залишилась і мета поїздки та на яких умовах вона здійснюється. Таким чином, зміст постанови Каланчацького районного суду Херсонської області про притягнення клієнта до адміністративної відповідальності не відповідав вимогам законодавства України через відсутність будь-яких доказів про вчинення особою адміністративного правопорушення.

Поїхав у Крим на риболовлю – замість риби штраф


Апеляційний суд Херсонської області в повній мірі взяв до уваги позицію адвоката, яка викладена в апеляційній скарзі щодо не доведеності вини особи у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КУпАП та відсутність складу адміністративного правопорушення.
Отже, завдяки логічно побудованій, достатньо мотивованій позиції захисту адвокатів Адвокатського об’єднанням «Вовк та Партнери», Апеляційним судом Херсонської області, скасовано незаконне, безпідставне та необґрунтоване судове рішення Каланчацького районного суду Херсонської області про притягнення особи до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 17 000 гривень.

Поїхав у Крим на риболовлю – замість риби штрафПоїхав у Крим на риболовлю – замість риби штрафПоїхав у Крим на риболовлю – замість риби штрафскачать dle 10.5фильмы бесплатно