Скасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільнення

У січні 2017 року до Юридичної фірми «Вовк і партнери» звернувся клієнт – начальник одного з відділів ОДПІ ГУ ДФС в Черкаській області щодо якого Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією передбаченою частиною статті 172-6 КУпАП України, що тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а також позбавлення права обіймати певні посади в державних органах.

Будучи повністю незгідним із складеним протоколом про адміністративне правопорушення, клієнт звернувся до адвокатського об’єднання «Вовк та партнери» за юридичною допомогою для встановлення справедливості.
Виходячи з обставин справи, клієнт перебуваючи на посаді державного службовця категорії «Б» та звільнився на підставі власної заяви за пунктом 1 статті 36 КЗПП України, що співпало у часі з поданням першої хвилі електронних декларацій. Сторона обвинувачення наполягала на тому, що дана особа порушила п.п. «в», «е» п. 1 ч.1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», не врахувавши певних особливих обставин справи.

На перший погляд здається, що це звичайна справа про адміністративне правопорушення, але треба звернути увагу на певні нюанси складу цього корупційного правопорушення.
Команда адвокатського об’єднання «Вовк і партнери» в ході роботи над справою з’ясувала ряд обставин та підтвердила це документально, а саме:
надала характеристику на клієнта відомості про його трудову діяльність, зокрема про заохочення у роботі, особливості стану здоров’я клієнта та зробила кілька адвокатських запитів до Національного агентства запобігання і протидії корупції підтверджуючих інформацію, що на момент звільнення наш клієнт не з власної ініціативи, а через системні проблеми на сайті не міг заповнити електронну декларацію, що не були враховані стороною обвинувачення.

У відповідності до роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції», декларація суб’єкта декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подається не пізніше дня такого припинення.
Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Суд враховував доводи керуючого партнера адвокатського об’єднання «Вовк і партнери» - Вовк Андрія Ігоровича, постановою Придніпровського районного суду міста Черкаси провадження стосовно нашого клієнта закрито у зв’язку з відсутністю складу адміністративного корупційного правопорушення.

Не погоджуючись із рішенням Придніпровського районного суду м. Черкаси прокурор подав апеляційну скаргу.
Варто звернути особливу увагу, що перелік суб'єктів апеляційного оскарження є вичерпним, і прокурор, як учасник провадження у справах про адміністративні правопорушення, виключений із зазначеного переліку суб'єктів апеляційного оскарження
Отже, апеляційна скарга прокурора Черкаської місцевої прокуратури відхилена Апеляційним судом Черкаської області та повернути прокурору, а рішення суду в першій інстанції залишити в силі.

Тому, якщо Вам потрібен професійний захист від безпідставного притягнення до адміністративної корупційної відповідальності.
Ми завжди Вам раді! Звертайтесь до нашого адвокатського об’єднання, яке розташоване за адресою: м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 31, офіс 18.

Скасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільнення
Скасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільнення
Скасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільненняСкасовано протокол про правопорушення щодо порушення порядку внесеної електронної звітності по е – деклараціям після звільнення
скачать dle 10.5фильмы бесплатно