Скасування рішення суду

На прохання клієнта-засудженого за шахрайські дії, адвокатами юридичної компанії «Vovk &Partners» було підготовлено апеляційну скаргу.
В м. Черкаси було розглянуто апеляційні скарги заступника прокурора, та адвоката Вовка.А.І., щодо Левченка С.М., якого визнано винним та засуджено за шахрайство та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Юристами юридичної компанії було подано апеляційну скаргу, так як розгляд справи був одностороннім, та сторона захисту не мала можливості повноцінно захистити свої права. В зв’язку з такими порушеннями було визначено занадто суворе покарання яке, не відповідає обставинам справи.
Апеляційний суд звернув увагу на те, сума завданої шкоди не підтверджується доказами , та не співпадає з розміром збитків, які зазначив потерпілий, тому позиція прокурора сприймалась суддями негативно.
Значні порушення cудом першої інстанції процесуальні норми мали істотний характер і це призвело до скасування судового рішення з призначенням нового судового розгляду в суді першої інстанції.
Юридична компанія «Vovk&Partners» довела, що дані порушення мали істотне значення для ухвалення законного, обгрунтованого та справедливого судового рішення та домоглась його скасування, з призначенням нового судового розгляду в суді першої інстанції.скачать dle 10.5фильмы бесплатно