Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Новини

Нові карантинні обмеження: чи не порушують вони права людини

Чи законні карантинні обмеження? Нові карантинні обмеження, які діють завдяки Постанові Кабміну і забороняють людям гуляти у парках і лісах,зобов’язують носити із собою документи, є порушенням базових прав людини, каже керуючий партнер адвокатського об’єднання «Вовк та партнери» Андрій Вовк. Люди мають їх дотримуватися до 24 квітня.

Підстави для отримання посвідки на тимчасове проживання

Відповідно до статті 4 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” посвідка на тимчасове проживання видається: * іноземцям або особам без громадянства, які відповідно до закону прибули в Україну для працевлаштування; * іноземцям або особам без громадянства, які прибули в Україну для участі в реалізації проектів міжнародної технічної допомоги, зареєстрованих у встановленому порядку;

Виплаті одноразової грошової допомоги у зв’язку зі встановленням інвалідності

На сьогоднішній день все більше громадян отримують відмову по виплаті одноразової грошової допомоги у зв’язку зі встановленням інвалідності внаслідок захворювання, пов’язаного із захистом Батьківщини.

Як безкоштовно знайти власника будь якої земельної ділянки?

Як безкоштовно знайти власника будь якої земельної ділянки? 1. Зайдіть на сайт http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta. 2.Оберіть земельну ділянку, яка вас цікавить. Обов’язковою умовою отримання доступу до інформації є електронна ідентифікація заявника (фізичної або юридичної особи) – з використанням електронного цифрового підпису або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську кар

Нові правила фінмоніторингу: чого варто чекати

Отже, з квітня 2020 під особливим контролем Держфінмоніторингу будуть наступні операції: 1. Усі фінансові операції з готівкою та грошові перекази на суму від 400 тис. грн. (до моменту набрання закону чинності - 150 000 грн.). Це стосується порогу валютного контролю та експортно-імпортних операцій.

ТОП-5 підстав недійсності договору оренди землі: що варто перевірити

За останні 6 місяців в Україні зросла кількість судових процесів щодо визнання недійсними договорів оренди землі.

Кримінальна відповідальність за керування автотранспортом в нетверезому стані

27.12.2019 року керуючий партнер АО «Вовк та партнери» - Андрій Вовк виступив в прямому ефірі радіо «Рось» з коментарем щодо наслідків впровадження кримінальної відповідальності за керування автотранспортом в нетверезому стані.

Справа в якій вдалося довести форс-мажорні обставини та звільнити від відповідальності державне підприємство

В Господарському суді Черкаської області понад три роки розглядалася справа за позовом приватного підприємства "Росток" до ТОВ "Лідер Агро Транс" (надалі - відповідач 1) та ДП "Дослідне господарство ім. М.І. Кутузова Інституту сільського господарства Причорномор`я Національної академії аграрних наук України" (надалі - ДП "ДГ ім. М.І. Кутузова"/Відповідач 2) про солідарне стягнення 1470034, 00 грн. шкоди (збитків), заподіяних майну позивача - комбайну марки CLAAS LEXION 480, внаслідок пожежі, що відбулася 05.07.2016 на території ДП "ДГ ім. М.І. Кутузова" за адресою: с. Прямоболка, Харцизький район, Одеська область, де вказаний комбайн знаходився відповідно до договору на виконання сільськогосподарських робіт від 21.06.2016, укладеного відповідачами між собою. В свою чергу ТОВ "Лідер Агро Транс" отримав вказаний комбайн в оренду по договору від 01.06.2016 № 01/06, укладеному із позивачем.

Повернення незаконно вилученого під час обшуку майна

Завдяки активним діям Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери» змушено Генеральну прокуратуру України повернути незаконно вилучене під час обшуку майно.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.