Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Telegarm бот для запису

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Новини та статті

Як бути, якщо після смерті родича успадковане майно або нерухомість знаходиться в окупації

Право на спадкування мають особи, визначені у заповіті. У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, які належать до першої - пятої черги спадкоємців за законом (стаття 1223 ЦКУ). Право на спадкування виникає у день відкриття спадщини.

Додано: 30.11.2022

Як прописати новонароджену дитину, якщо її батьки зареєстровані на тимчасово окупованій території?

Місцем проживання дитини до 10 років є місце реєстрації її батьків (усиновлювачів чи опікуна). Тож прописати її можна лише за адресою батька або матері. При цьому згода власника чи інших осіб, які проживають у такому житлі, не потрібна.

Додано: 30.11.2022

Захист інтересів клієнта у справі щодо ухилення від призову на військову службу

Військовозобов’язаному та придатному до служби Клієнту було вручено повістку про явку до призовної дільниці працівниками Черкаського ОМТЦК та СП. Клієнт не прибув до місця призову та написав заяву на відмову від призову на військову службу під час мобілізації.

Додано: 22.11.2022

Як отримати грошову компенсацію рідним військовослужбовця, який перебуває у полоні? Чи зберігаються грошові виплати, якщо військовий перебуває в полоні ?

Відповідно до п.6 ст.9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» за військовим, захопленими в полон зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру та інші види грошового забезпечення з урахуванням зміни вислуги років та норм грошового забезпечення.

Додано: 21.11.2022

Бійцям, звільненим з полону, хочуть надати можливість залишати військову службу.

Група народних депутатів з фракцій більшості та опозиції зареєструвала у Верховній Раді законопроект №8061 "Про внесення змін до деяких законів України щодо надання права на звільнення з військової служби та відстрочки від призову під час мобілізації особам, звільненим з полону", яким пропонується надати можливість звільнятися з військової служби бійцям, які повернулися з полону.

Додано: 21.11.2022

Адвокатські будні: підбірка цікавих кейсів

Цікаві та кумедні кейси Адвокатського об’єднання «Вовк та Партнери». Пишіть в коментарях, яка історія вам найбільш сподобалась, або розкажіть кейс з власного досвіду.

Додано: 21.11.2022

Е- нотаріат: перший етап розпочато

Михайло Федоров повідомив про запуск першого етапу проєкту Нота.

Додано: 21.11.2022

КСУ ухвалив Рішення щодо забезпечення соціальних гарантій для захисників і захисниць України

Конституційний Суд України 12 жовтня 2022 розглянув справу за конституційними скаргами Жиденка Володимира Вікторовича, Петренка Віктора Олексійовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) приписів статті 2 Закону „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668-VI(щодо соціальних гарантій для захисників і захисниць України) та ухвалив Рішення № 7-р(ІІ)/2022, яким визнав оспорювані приписи Закону № 3668 неконституційними. Про це повідомила прес-служба Суду.

Додано: 02.11.2022

Що треба знати про статус учасника бойових дій та який порядок його отримання ?

Багато захисників зараз боронять нашу державу, але не всі знають як отримати статус учасника бойових дій. Хто є учасниками бойових дій? Які документи необхідно надати, щоб отримати такий статус? Що робити, якщо командир військової частини не подав документи до відомчої комісії про надання статусу УБД?

Додано: 02.11.2022

ВАЖЛИВА ПОЗИЦІЯ ВЕРХОВНОГО СУДУ

КАС ВС роз’яснив, що повістка не може бути оскаржена в будь-якому суді. Повістка не може бути оскаржена в будь-якому суді, тому що цей документ є лише засобом оповіщення особи про необхідність виконати військовий обов’язок відповідно до закону.

Додано: 02.11.2022

Наша практика

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.