+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Новини та статтi

Оскарження дій Міністерства оборони України щодо не виплати одноразової грошової допомоги

До АО «Вовк та Партнери» звернувся заявник із проханням відновити його правова та інтереси, які були порушені Комісією Міністерства оборони України з розгляду питань, пов’язаних із виплатою одноразової грошової допомоги та компенсаційних сум.

Відсутність в діях особи події та складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП

До партнера АО «Вовк та Партнери» - адвоката Шукліна Г.В. звернувся заявник із проханням захистити його правова та інтереси, внаслідок складення неправомірного протоколу про адміністративне правопорушення по факту вчинення ним правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП.

Безпідставність вимог про стягнення матеріальної та моральної шкоди з колишньої дружини, за наслідками стягнення аліментів

В даному випаду до учасника АО «Вовк та Партнери» - адвоката Бабенко Р.М. звернулась жінка, яка просила захистити її права та інтереси від безпідставних та необгрунтованих позовних вимог її колишнього чоловіка про стягнення з останньої 60000 грн. моральної шкоди, судових витрат за надану правничу допомогу в сумі 36000 та зі сплати судового збору в сумі 2975,12грн.

Розірвання шлюбу, алгоритм дій

На сьогоднішній день існує декілька способів розірвання шлюбу.

Боротьба родичів за встановлення опіки та її мотиви

До АО «Вовк та партнери» звернувся громадянин, в сім՚ї якого виникли певні обставини, наслідки яких, могли порушити права на батьківство, а також негативно вплинути на подальше життя його двоюрідного брата

Оскарження рішення ДВС про накладення штрафу за невиконання рішення суду та вимог державного виконавця

Софіївська сільська рада Золотоніського району Черкаської області звернулась до адвоката АО «Вовк та Партнери» - Пилипенка Р.Б. з проханням захистити їхні права, що на думку заявників були порушені Золотоніським міськрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, в частині прийняття постанови про накладення на них штрафу за невиконання рішення суду та вимог державного виконавця.

Оскарження дій Національної поліції щодо незаконного звільнення поліцейського

Так, в черговий раз за допомогою професійних дій адвокатів АО «Вовк та Партнери» було відновлено порушене право нашого клієнта у спорі до Головного управління Національної поліції в Черкаській області про його неправомірне звільнення.

Шлях від постраждалого до винуватця ДТП

Постановою суду першої інстанції закрито провадження по справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у зв’язку з відсутністю в діях складу адміністративного правопорушення.

Несистематичне перевезення пасажирів не є господарською діяльністю

До адвоката Пилипенка Ростислава Борисовича, що є партнером АО «Вовк та партнери» звернувся клієнт з метою доведення своєї невинуватості в інкримінованому йому адміністративному правопорушенні, передбаченому ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Керуючий партнер АО «Вовк та партнери» - Андрій Вовк надав коментар стосовно домашнього насильства

Черкащанка Єва жила в атмосфері насильства ще до свого народження - батько почав бити маму задовго до появи дівчинки на світ. А потім почав бити і її. Черкащанка Уляна вперше пережила жахи насилля тоді, коли вийшла заміж і була впевнена, що її чоловік - ідеальний... Це не поодинокі випадки насилля в сім'ї, які, за словами психологів та правоохоронців, можна попередити та припинити.

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.