Також ми приймаємо оплату послуг в криптовалюті

Telegarm бот для запису

Право - мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Новини та статті

Доступ до публічної інформації під час воєнного стану

дним із дієвих способів отримання необхідних відомостей від органів державної влади та місцевого самоврядування, державних установ та організацій є звернення до них із запитами на публічну інформацію. Таку можливість передбачено Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI.

Додано: 13.01.2023

Штрафи за недопуск перевірки на державні підприємства

У ФДМУ пояснили, що Фонд стикнувся з неодноразовими недопусками до проведення внутрішнього аудиту підпорядкованих держпідприємств.

Додано: 13.01.2023

СБУ ліквідувала нові канали втечі

За інформацією СБУ, організатори нелегальних трафіків пропонували потенційним призовникам виїхати за межі України під виглядом волонтерів або спробувати "обійти" контрольно-пропускні пункти. Вартість таких "послуг" становила від 4 тис. дол., а сума залежала від регіону проживання і терміновості виїзду.

Додано: 13.01.2023

Як успадкувати земельну ділянку внутрішньо переміщеній особі?

Через активні бойові дії на території нашщої держави частина українців вимушено залишили свої домівки та переїхали до інших регіонів. Втім багато осіб не встигли успадкувати земельні ділянки. Як це зробити, читайте в консультації, яку підготувала головний юрист сектору "Старосамбірське бюро правової допомоги" Самбірського місцевого центру з надання БВПД Уляна Виджак.

Додано: 13.01.2023

Новий порядок військового обліку

На військовий облік мають ставати:

Додано: 13.01.2023

Військовослужбовці можуть йти у відпустку без пояснення причини

23 грудня набув чинності Закон № 2822-IX "Про внесення зміни до пункту 18 статті 10-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану".

Додано: 13.01.2023

Спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи.

На період дії воєнного стану на території України значно спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тепер медико-соціальна експертна комісія (далі – МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності (постанова Кабінету Міністрів №225, постанова Кабінету Міністрів №390).

Додано: 13.01.2023

Нові правила бронювання військовозобов'язаних

Набули чинності зміни до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час, які розширюють перелік військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню.

Додано: 13.01.2023

Потерпілі від катувань під час війну можуть отримати безкоштовну допомогу

Про те, як отримати безоплатну правову допомогу, якщо ви зазнали катування в умовах війни, пояснили в Міністерстві юстиції.

Додано: 13.01.2023

На тих територіях України, де ведуться активні бойові дії, діяльність МСЕК призупинено. Самі комісії переїжджають на інші, більш безпечні території.

На період дії воєнного стану на території України спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тепер медико-соціальна експертна комісія (далі – МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності. Коли особа звертається для встановлення інвалідності та не може прибути на огляд, – МСЕК може приймати таке рішення заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Додано: 22.12.2022

Наша практика

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 96 289 54 85
+380 96 135 70 14
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.