+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09

Право - це мистецтво! Робимо все і навіть більше ...

Галерея

АО «Вовк та паринери» юридчний партнер національно патріотичного заходу «Фестиваль нескореної нації Холодний Яр 2018

Колектив АО «Вовк та паринери» гордий бути причетним до допомоги в організації одного з наймасштабніших патріотичних заходів країни «Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр-2018»

"Програма для власників юридичного бізнесу" від Leadership in Law

З 26 по 29 січня 2017 рокуу школою практичної юриспруденції було проведено програму для власників та керівників юридичних бізнесів, слухачами якої стали партнери адвокатського об'єднання вовк та партнери. Програма була присвячена маркетингу юридичних послуг, розробці стратегії компанії, управлінню ефективністю, управлінню персоналом, управлінню фінансами, розвитку бізнесу, домовленостями між Партнерами.

Тренінг “Алгоритм дій під час перевірок та обшуків” для IT компанії “Corevalue

На тренінгу організованому адвокатським об’єднання “Вовк та партнери” а також керівництвом компанії замовника, ми розібрали найбільш типові помилки, які допускають працівники та керівний склад підприємств, до яких прийшли для здійснення заходів державного нагляду представники контролюючих органів. Окрім того, були відпрацьовані різні варіанти поведінки під час порушення кримінально процесуального законодавства правоохоронними органами під час обшуків, повернення вилученого майна та викликів на допити.

На конференції ділимося досвідом та дискутуємо щодо проблемних питань захисту клієнтів в кримінальних справах

На конференції ділимося досвідом та дискутуємо щодо проблемних питань захисту клієнтів в кримінальних справах ГПУ. Актуальним виявилося питання щодо порушення підсудності в справах які повинно розслідувати НАБУ!

Семінар для постійних клієнтів нашої фірми - ТОВ ТД “ Азіатський міст”

Сьогодні з партнером АО “Вовк та партнери” Сергієм Кушніром, провели семінар для постійних клієнтів нашої фірми - ТОВ ТД “ Азіатський міст”, м. Київ, на тему алгоритм дії при перевірках та обшуках! Наші доповіді стосувалися повноважень контролюючих органів для перевірки, а також підстав для проведення останньої, помилки які допускають перевіряючі та порядку їх фіксації, взаємовідносин з “небажаними гостями” в процесі перевірок, окрім того я розповів про особливості проведення обшуків та тимчасових доступів на підприємтвах.

Лекція для студентів правників на тему "Вступ до професії адвоката"

Розуміння практичних аспектів, вимог та особливостей роботи правників, в різних установах та напрямках юридичної професії, дуже необхідне студенту для вірного вибору першого місця роботи. Детальним опрацюванням цих питань, ми займались, зі студентами ліги асоціації правників України, на Першій Черкаській школі юридичних професій!

Мастер клас “Помилки адвоктата під час обшуку”.

Мастер клас адвокатів : Дениса Овчарова та Ксенії Проконової “Помилки адвоктата під час обшуку”. На деяки речі я подивися під іншим кутом зору, що дуже потрібно практикуючим юристам

Разом з членами Черкаського відділення асоціації адвокатів України приймаємо участь в мега актуальному

Разом з членами Черкаського відділення асоціації адвокатів України приймаємо участь в мега актуальному, на даний час, осінньому форуму на тему "Формула успіху, глобальні тенденції і виклики в юридичній професії"

У Черкасах відбувся круглий стіл Асоціації правників України

В Черкасах відбувся круглий стіл Асоціації правників України за участі експертів Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції» з обговорення змін до законодавства України в частині розширення прав та гарантій адвокатської діяльності. В обговоренні активну участь приймали Денис Бугай та Андрій Вишневський. Адвокати Черкаської області висловили свої думки і побажання щодо реформування законодавства та підтримали позитивні напрацювання київських колег!

Другий Всеукраїнський аграрний форум

Український аграрний сектор на сьогоднішній день є основною та стратегічно важливою галуззю економіки держави, її своєрідним локомотивом. Особливо актуально це виглядає в світлі наявності величезного потенціалу галузі та постійно зростаючого попиту на товарну сільськогосподарську продукцію в Європі та світі. Використання земель як основного засобу виробництва потребує дотримання вимог земельного та аграрного законодавства, яке, на жаль, не є досконалим та, доволі часто, породжує більше проблем, аніж надає реальних можливостей для ефективного використання землі. Вказана проблематика стала предметом дискусій під час проведення II Всеукраїнського Аграрного форуму ААУ 22 квітня 2016 року. Доповідачі у цікавих та, подекуди, гострих дебатах висвітили гостру і надзвичайно актуальну тематику, зокрема щодо правових аспектів експорту сільськогосподарської та харчової продукції до країн ЄС, проблеми оформлення та використання земель сільськогосподарського призначення, новели в оподаткуванні аграрного бізнесу, його правовий захист. Окрім того, учасники форуму дізнались про прогресивні інститути в агросекторі, як-то IT-технології в сільському господарстві, корпоративна реструктуризація сільськогосподарських підприємств тощо

  Контакти

м. Черкаси, 18000, вул. Небесної Сотні, 31, оф. 18

+380 93 482 23 55
+380 98 593 66 09
vovkpartners@gmail.com

Vovk&Partners
Дизайн та розробка - Vladyslav Kurilov

Наша компанія налічує професійних адвокатів та команду досвідчених юристів, які мають суттєвий досвід у відстоюванні прав та інтересів громадян, а також підприємств, установ, організацій.