АО «Вовк та паринери» юридчний партнер національно патріотичного заходу «Фестиваль нескореної нації Холодний Яр 2018

Фото | 9-07-2018, 12:02

Колектив АО «Вовк та паринери» гордий бути причетним до допомоги в організації одного з наймасштабніших патріотичних заходів країни «Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр-2018»

Подивитися фото
"Програма для власників юридичного бізнесу" від Leadership in Law

Фото | 9-02-2017, 17:45

З 26 по 29 січня 2017 рокуу школою практичної юриспруденції було проведено програму для власників та керівників юридичних бізнесів, слухачами якої стали партнери адвокатського об'єднання вовк та партнери. Програма була присвячена маркетингу юридичних послуг, розробці стратегії компанії, управлінню ефективністю, управлінню персоналом, управлінню фінансами, розвитку бізнесу, домовленостями між Партнерами.

Подивитися фото
Майстер-клас «Інтернет маркетинг для юристів» для адвокатів та студентів Черкас

Фото | 24-12-2016, 22:22

10 грудня, за підтримки Академії бізнес консалтингу, пройшов майстер-клас для юристів Черкас та студентів з питання реклами юридичного бізнесу. Подібний захід, який навчає не позитивній практиці правозастосування чи змінам в законодавстві, а маркетингу в юридичних послугах, пошуку і утриманню клієнта, організації ефективної реклами в Інтернеті та соціальних мережах, а також автоматизації робочого процесу за допомогою crm систем, був проведений вперше, і одразу зацікавив багатьох людей.

Подивитися фото
Тренінг “Алгоритм дій під час перевірок та обшуків” для IT компанії “Corevalue”

Фото | 4-12-2016, 23:43

На тренінгу організованому адвокатським об’єднання “Вовк та партнери” а також керівництвом компанії замовника, ми розібрали найбільш типові помилки, які допускають працівники та керівний склад підприємств, до яких прийшли для здійснення заходів державного нагляду представники контролюючих органів. Окрім того, були відпрацьовані різні варіанти поведінки під час порушення кримінально процесуального законодавства правоохоронними органами під час обшуків, повернення вилученого майна та викликів на допити.

Ми відмітили рівень підготовки при виникненні нестандартних ситуацій, обізнаності щодо своїх прав та застосуванні заходів безпеки, чому працівники завдячують директору компанії, яка постійно працює над забезпеченням безпеки фірми.

Подивитися фото
На конференції ділимося досвідом та дискутуємо щодо проблемних питань захисту клієнтів в кримінальних справах

Фото | 11-11-2016, 23:16

На конференції ділимося досвідом та дискутуємо щодо проблемних питань захисту клієнтів в кримінальних справах ГПУ. Актуальним виявилося питання щодо порушення підсудності в справах які повинно розслідувати НАБУ!

На дивне запитання заступника генерального прокурора Анжели Стрижевсьвої, чи відомі комусь справи в провадженні ГПУ справ які її не підслідні, були дані посилання на конкретні кейси, в тому числі мною. На моє ж запитання, щодо того чи будуть перенаправлені справи, які розслідує ГПУ, до НАБУ за наявністю відповідного клопотанням останнього, Стрижевська мене запевнила, що ці справи будуть безумовно направлятися. Цікаво, чому моє відповідне клопотння ГПУ не задовільнила а представник НАБУ заперечив подібну практику? Чекаємо сталу практику апеляційнийх та касаційних суді з приводу недопустимих доказів!

Подивитися фото
Семінар для постійних клієнтів нашої фірми - ТОВ ТД “ Азіатський міст”

Фото | 11-11-2016, 19:17

Сьогодні з партнером АО “Вовк та партнери” Сергієм Кушніром, провели семінар для постійних клієнтів нашої фірми - ТОВ ТД “ Азіатський міст”, м. Київ, на тему алгоритм дії при перевірках та обшуках! Наші доповіді стосувалися повноважень контролюючих органів для перевірки, а також підстав для проведення останньої, помилки які допускають перевіряючі та порядку їх фіксації, взаємовідносин з “небажаними гостями” в процесі перевірок, окрім того я розповів про особливості проведення обшуків та тимчасових доступів на підприємтвах.


Кількість актуальних запитань, а також інтерес колективу до теми нас порадували. Клієнти залишилися задоволені цікавим спілкуанням, а також актуальністю теми і залученням працівників до обговорень щодо прорахунку правильних варіантів поведінки, на прикладі реальних ситуацій з нашої практики.
Якщо ви корівник і бажаєте захистити бізнес від протиправних дій правоохоронців, контролюючих органів чи принаймі полегшити процедуру повернення майна/оскарження протиправних дій звертайтесь ми відкриті до співпраці!

Подивитися фото
Мастер клас " Dream team в юридичному бізнесі"

Фото | 4-11-2016, 13:41

Хочу поділитися своїми думками, після відвідування мастер класу " Dream team в юридичному бізнесі" Віри Тамко HR директора юридичної компанії "Arzinger", який організувала Академія консалтинага Бізнесу.
Робота з кадрами, підбір та утримання корисних для компанії працівників, які навчають інших та підтримують розвиток компанії, вдосконалення роботи працівників в команді ( створення скриптів розмов з клієнтами, посадових інструкцій з чіткими обов'язками та алкнортмом взаємовідносин) - слабка сторона в більшості невеликих і середніх юридичних компаній в яких відсутній HR спеціаліст. На власному досвіді зіткнувся з небажанням деяких працівників запроваджувати нові методи та підходи до роботи, контролю справ, навчатися роботи з новими програмами, як то CRM системи, які дозволяють контролювати роботу виконавців, а також приймати участь в написанні статтей, інфографіки, виступати в ЗМІ та виконувати ініше маркетингове навантаження. Створення умов ефективної роботи, позитивного мікроклімату в колективі, рішучі кроки у вивільненні працівників, як не бажають розвиватися та тягнуть "на дно" весь колектив, не прив'язаність до робочого місця, якщо працівник здатен єфективно виконувати роботу в дома, ось перші кроки для побудови успішного колективу!l
Члени нашого адвокатського об'єднання, після відвідання даного заходу, виявили бажання впроваджувати нові підходи до організації роботи, які до речі рідко, розповідають на стандартних юридичних семінарах.
Якщо ви молодий, активний юрист, який бажаю розвиватися та займатися цікавими справами, або можливий партнер, з досвідом та досягненням в певних галузях юридичної роботи, що бажає працювати в успішній команді сміливо звертаєтеся, ми відкриті для спілкування, обміну досвідом та розширення нашого колективу)

Подивитися фото
Лекція для студентів правників на тему "Вступ до професії адвоката"

Фото | 3-10-2016, 22:10

Розуміння практичних аспектів, вимог та особливостей роботи правників, в різних установах та напрямках юридичної професії, дуже необхідне студенту для вірного вибору першого місця роботи. Детальним опрацюванням цих питань, ми займались, зі студентами ліги асоціації правників України, на Першій Черкаській школі юридичних професій!

Подивитися фото
Мастер клас “Помилки адвоктата під час обшуку”.

Фото | 3-10-2016, 22:07

Мастер клас адвокатів : Дениса Овчарова та Ксенії Проконової “Помилки адвоктата під час обшуку”. На деяки речі я подивися під іншим кутом зору, що дуже потрібно практикуючим юристам

Подивитися фото
Разом з членами Черкаського відділення асоціації адвокатів України приймаємо участь в мега актуальному

Фото | 3-10-2016, 22:01

Разом з членами Черкаського відділення асоціації адвокатів України приймаємо участь в мега актуальному, на даний час, осінньому форуму на тему "Формула успіху, глобальні тенденції і виклики в юридичній професії"

Подивитися фото
У Черкасах відбувся круглий стіл Асоціації правників України

Фото | 16-07-2016, 00:45

В Черкасах відбувся круглий стіл Асоціації правників України за участі експертів Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції» з обговорення змін до законодавства України в частині розширення прав та гарантій адвокатської діяльності. В обговоренні активну участь приймали Денис Бугай та Андрій Вишневський. Адвокати Черкаської області висловили свої думки і побажання щодо реформування законодавства та підтримали позитивні напрацювання київських колег!

Подивитися фото
Другий Всеукраїнський аграрний форум

Фото | 28-04-2016, 21:17

Український аграрний сектор на сьогоднішній день є основною та стратегічно важливою галуззю економіки держави, її своєрідним локомотивом. Особливо актуально це виглядає в світлі наявності величезного потенціалу галузі та постійно зростаючого попиту на товарну сільськогосподарську продукцію в Європі та світі.
Використання земель як основного засобу виробництва потребує дотримання вимог земельного та аграрного законодавства, яке, на жаль, не є досконалим та, доволі часто, породжує більше проблем, аніж надає реальних можливостей для ефективного використання землі.
Вказана проблематика стала предметом дискусій під час проведення II Всеукраїнського Аграрного форуму ААУ 22 квітня 2016 року.
Доповідачі у цікавих та, подекуди, гострих дебатах висвітили гостру і надзвичайно актуальну тематику, зокрема щодо правових аспектів експорту сільськогосподарської та харчової продукції до країн ЄС, проблеми оформлення та використання земель сільськогосподарського призначення, новели в оподаткуванні аграрного бізнесу, його правовий захист. Окрім того, учасники форуму дізнались про прогресивні інститути в агросекторі, як-то IT-технології в сільському господарстві, корпоративна реструктуризація сільськогосподарських підприємств тощо

Подивитися фото
V Всеукраїнський Форум з цивільного права та процесу "Київська Весна"

Фото | 26-03-2016, 17:33

18 березня 2016 року в готелі Русь Акорд, що в м. Києві відбувся черговий, щорічний V форум з цивільного права та процесу «Київська весна».

Подивитися фото
Участь в телеєфірі програми Країна яка нам потрібна ТРК РОСЬ

Фото | 8-03-2016, 19:30

Участь в телеєфірі програми Країна яка нам потрібна ТРК РОСЬ

Подивитися фото
З головою обласної ради обговорюємо проблемні питання отримання пільг учасниками АТО

Фото | 8-03-2016, 18:27

З головою обласної ради обговорюємо проблемні питання отримання пільг учасниками АТО! Валентина Михайлівна обіцяла направити депутатам обраним від Черкаської області мій законопроект щодо спрощеного порядку отримання пільг учасниками бойових а також надання статусу учасника добровольцям, для обговорення, опрацювання та подання до Верховної Ради!

Подивитися фото